Український електронний музичний гурт Onuka влаштує короткі гастролі у Китайській Народній Республіці.

Група відіграє два шоу в Експериментальному оперному театрі в Гуанчжоу та у Великому театрі в Тяньцзінь. Перший концерт відбудеться 29 серпня, а другий – 1 вересня. Також 30 серпня Onuka виступить під час 12-го Китайського міжнародного фестивалю молодіжного мистецтва.

З нагоди туру солістка гурту Ната Жижченко розмістила в Instagram відео, де вона говорить голосом Google на китайській мові.

Гастролі влаштовують за підтримки посольства КНР в Україні.

Фото: www.instagram.com/onukaofficial

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Уявіть собі світ електронних лікарів, де машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.

дума про людей - ашот арушанов

Дума про засновника мотофестивалю «Тарасова Гора»

Managing Director медійного агентства IQ Media, Partner студії Motion Design NAOS.BAND і колумніст CreativityUA Юрій Дума продовжує серію історій про людей та ...