Онлайновий кастинг і відкриття нової кінозірки в промо  для Visa й FILM.UA від Havas Engage

Напередодні виходу історичного екшену «Захар Беркут» Visa стала офіційним партнером кіностудії FILM.UA у межах масштабної підтримки фільму.

До прем’єри блокбастеру й на честь старту співпраці проведено кампанію «Подорож у захопливий світ кіно завдяки Visa й FILM.UA».

Учасник мав зайти на промосторінку, вибрати одного з персонажів стрічки «Захар Беркут», зіграти й зафільмувати монолог вибраного персонажа, завантажити відео, поділитися покликанням на нього й чекати результату.

За період проведення акції в ній взяло участь близько 200 учасників, а це 230 відео, які зібрали понад 32 тисячі лайків. Кілька місяців учасники ділилися своїм акторським талантом, збирали лайки й наближалися до здійснення мрії — здобуття ролі в майбутньому кінопроєкті FILM.UA.

Відео деяких учасників:

Нагадаємо, що розіграш призів відбувався в три етапи. Підсумком кожного стало нагородження переможців, які відвідали прем’єрний показ фільму «Захар Беркут». Вони одержали сертифікат для себе та друзів на екскурсію кіностудією FILM.UA і взяли участь у професійній фотосесії на реальних кінолокаціях в образах героїв фільму «Захар Беркут». Після трьох етапів було сформовано короткий список фіналістів — 20 лідерів за кількістю набраних лайків.

Журі в складі творчої групи стрічки «Захар Беркут» вибрало найталановитішого учасника. Переможцем стала Таїсія Хвостова, яка й дістане роль в одному з нових кінопроєктів FILM.UA.

Дізнавшись про свою перемогу, дівчина поділилася враженнями від участі в акції:

«Я неймовірно щаслива й досі не вірю, що все склалося саме так, як хотіла. Найважливіше, що подарував мені проєкт, — впевненість у собі.

Ця перемога — початок мого професійного акторського життя.

У майбутньому мені хотілося б взяти участь у створенні історичного кіно. Якщо говорити про роль, то хочу зіграти людину, що бореться сама з собою, у якої величезний внутрішній конфлікт. Дякую Visa й FILM.UA за подароване щастя й віру в те, що справжні та щирі мрії повинні збуватися!»

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бюджетні прероли Woot! затягують довше, ніж на 5 секунд

Бюджетні прероли інтернет-магазину Woot! доводять, що успішний і кумедний проєкт можна створити навіть в умовах тотальної економії.

20 цитат Лесі Українки про силу слова й кохання

25 лютого минуло 150 років із Дня народження поетеси Лесі Українки. Здається, ледь не кожен рік у школі учні вивчали ...

Postmen разом з «Новою поштою» запустять гру на знання про життя і творчість Лесі Українки

Компанія «Нова пошта» стала офіційним партнером Мистецького проєкту «Леся Українка: 150 імен» з нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Лариси ...

В Україні з’явився бренд комбінезонів із зображенням картин українських митців OVERALL

Інтеграцію витворів мистецтва можна спостерігати в рекламних кампаніях світових брендів, в архітектурі, в кінематографі та інших сферах. Їхній перелік кожного дня доповнюється. Однак, найбільш ...

Анімація WWF показує, що за останні 200 років океан став надто шумним місцем для китів

Доля морських ссавців, для яких через діяльність людини океан став надто шумним місцем (особливо для китів), зображена у зворушливому анімаційному відео.

В Іспанії відкрився музей одного предмету

В іспанському місті Л’Асплуга-да-Франкулі на початку лютого відкрився музей одного предмету El Museu Particular. Це вітрина, за склом якої лише ...