Офісні капості та «штраф на материнство»: аніматорка про перепони для кар’єрного росту

Ви коли-небудь відстригали колезі краватку посеред наради? Або прочиняли вікно, щоб папірці зі столів весело кружляли офісом? Або, може, цупили печивко прямо з-під носа у менеджера? Мріяли ви про це чи дійсно насмілилися щось таке зробити (якщо так – респект), в анімаційному відео Анни Манцаріс ви можете побачити саме такі недалекоглядні, але зловтішні офісні капості. Задіявши повстяних ляльок і своє характерне почуття гумору, аніматорка надала нового звучання тому тривожному факту, що для жінок існує своєрідний «штраф на материнство». Тобто народження дитини стає куди більшою перепоною на шляху кар’єрного зростання, ніж будь-які дивацтва.

Благодійна організація Global Women сподівається привернути цією кампанією увагу до того, що при однаковому віці та рівні освіти матері в середньому заробляють на 12,5% менше, ніж батьки. (Дані взято з дослідження Motu Economic та Public Policy Research.)

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.

День рідкісних захворювань 2021: Як масштабна світлова ініціатива привернула увагу майже 17 млн українців

Кілька років поспіль українські організації та фармацевтичні компанії, що опікуються пацієнтами із рідкісними захворюваннями, реалізують низку проєктів в Україні до ...

IKEA зображає домівки як крихітні (і екологічні) всесвіти

Наші домівки, навіть крихітні, стали офісами, школами, спортзалами, ресторанами та кінотеатрами і, як показує IKEA, перетворилися на справжні всесвіти.