Очумелые ручки в ролике к премьере «Звездных войн»

Филиппинская телекомпания Globe Telecom подключается к теме «Звездных войн» в ожидании премьеры нового фильма. Для чего она сняла совершенно умилительный ролик.

Видео от агентства Wunderman Thompson Philippines показывает, как пара детей строит нечто загадочное. Они обходят весь город в поисках различных деталей, собирая шины, картонные коробки, пластиковые игрушки, мишуру и целую связку мобильных телефонов. (И это явно более творческий подход, чем в ролике Apple, а их родители куда спокойнее реагируют на то, что их дети бродят по железнодорожным путям.)

Наконец, они приглашают свою подругу посмотреть «Звездные войны» в 4D-кресле, которое они соорудили своими руками.

И тогда наступает момент истины: девочка – глухая, поэтому они построили это все для нее, чтобы она смогла погрузиться в фильм, даже не слыша ничего.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Українські рекламісти додали свої плейлисти на Twenty Songs — платформу музичних вподобань рекламників світу

Українські рекламісти зробили свій внесок у платформу, на якій зібрані музичні плейлисти креативників з кращих рекламних агенцій світу. У проєкті ...

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Реалізм, гумор і гострі теми: батьки та діти в креативних кампаніях

Ці шість робіт з архівів «Каннських Левів» показують, якими постають справжні батьки та діти в креативних кампаніях. Навіть якщо ті діточки чотирилапі.

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards. Огляд номінації «Соціальний проєкт року»

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...