Норвезька компанія привносить в рекламу трохи ретрофутуризму та оптимізму

Трохи ретрофутуризму – ось що нам не завадить прямо зараз. Та ще й під веселу музику 1970-х років («You Ain’t Seen Nothin’ Yet»). Такого висновку дійшли норвезька телекомунікаційна компанія Telenor та агенція Nord DDB, створивши яскраве та чудернацьке рекламне відео під назвою «Найкраще ще тільки чекає на нас» (The Best Is Yet to Come).

Сюжет його переносить глядачів у кольорову техноутопію майбутнього, показуючи, як саме років так через сто пересічна жінка вибігатиме вранці за пляшкою молока до кави. Роботи, летючі автомобілі, голографічні екрани та численні дивні девайси з кнопочками та важелями – ось її повсякденність. Та ще й супердовга коняка, на яку можна посадити аж семеро клонів один за одним.

Хоча глядач мимоволі мусить спитати себе: а де ж доставка дронами у тому 2150-му році? Може у них загальний вихідний, і через це нема кому принести пляшку молока тій пані просто під двері?

Те, чого нам зараз дійсно не вистачає

Але хай там як, але цей ретрофутуристичний ролик просто-таки випромінює енергію і одразу притягує погляд своїм захопливо химерним, хай навіть і кричущим, відеорядом. Таке нетипове для нинішніх часів відео справляє враження мандрівника у часі, який завітав до нас з минулого (чи, може, з майбутнього?) і зробив це дуже вчасно, щоб дозволити нам скинути бодай трохи того стресу, що все нагнітався та нагнітався впродовж останніх кількох місяців.

«Останнім часом в поп-культурі всі історії про майбутнє набувають доволі похмурого, антиутопічного настрою, – зазначив Андреас Дальквіст (Andreas Dahlqvist), гендиректор Nord DDB. – Нашою ж метою було донести до глядачів романтичний, позитивний погляд на технології. Показати майбутнє як теплий, життєрадісний та трохи мультяшний світ необмежених можливостей».

Спершу ця ретрофутуристична кампанія була запущена у Швеції, і її цільовою аудиторією стали прогресивні та технологічно обізнані городяни.

«Звісно, пандемія принесла з собою ряд складнощів щодо зйомок відео, але навіть ці обмеження можна сприймати як шанс розкрити свій креативний потенціал, – розповів Дальквіст. – Саме тоді, коли ми це планували, багато інших маркетологів призупинили всю свою продакшен-діяльність. Тож нам вдалося зібрати навколо себе справді неординарну команду з тих людей, які й самі потребували такого оптимізму».

Джерело

Ще трохи ретрофутуризму (переважно архітектурного, але теж у оптимістично рожевих тонах) можна побачити на фотографіях іранського митця Мохаммада Форузанфара.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у типографіці для дизайну сайту в 2021 році (Інфографіка)

Типографіка перетворює слова із простого друкованого тексту на витончений канал комунікації. Так багато можна сказати завдяки дизайну шрифтів — від ...

Американські інженери показали прототип крижаного робота IceBot

Американські інженери Девін Керрол (Devin Carrol) і Марк Йім (Mark Yim) з Пенсільванського університету створили прототип двоколісного робота IceBot. Усі ...

Бренд Oakley представляє маску для обличчя, яка запобігає запотіванню окулярів

Бренд Oakley, відомий своїми стильними окулярами, представив високотехнологічну захисну маску для обличчя, яка ідеально підходить для тих, хто носить окуляри. ...

Ритейл та ескапізм: як мода і дизайн опановують віртуальний простір

Цифрова мода та віртуальний простір стають дедалі дивнішими, апелюючи до уяви та розмиваючи ті межі, у яких досі існував ритейл.

Новорічна реклама без оленів від Bolt: кампанія з України здобула два золота Effie Awards Europe 2021

Новорічна реклама Bolt здобула два золота однієї з найавторитетніших європейських щорічних премій в галузі маркетингових комунікацій ― Effie Awards Europe ...

Плюшеве зайченя привертає увагу до хвороби, яку складно діагностувати

Плюшеве зайченя Барбару створюють на чарівній фабриці, але коли вона оживає, контроль якості швидко пожбурює її у сміття...