Складной стаканчик Unocup – творение нью-йоркских дизайнеров Каанура Папо и Тома Чена, которое позволяет убрать одну из досадных помех на пути устойчивого развития. Крышка является частью стаканчика, который складывается наподобие оригами. И ни капли пластика.

Дизайн, казалось бы, прост, но разрабатывался он четыре года. Теперь дизайнеры надеются, что такие стаканчики подхватят магазины и рестораны, сделав мир немного чище.

 

В одном только Нью-Йорке ежегодно выбрасывают почти 1,5 миллиардов пластиковых крышечек от кофе. И немалая часть из них попадает в океан. А ведь их производство, хранение и перевозка тоже стоят денег.

Стаканчик Unocup, если так посмотреть – более удобный вариант не только для потребителей, но и для компаний. Интегрированный дизайн и проще, и экономнее в плане материалов. А любители кофе смогут помочь природе, совершенно не меняя своих привычек.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»: волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика (Creative Practice). В рамках навчання на ...

Італійський фотограф знімає на вебкамеру

Італійський фотограф робить фотосесії через вебкамеру

Фотограф Алесіо Альбі (Alessio Albi) з міста Перуджа, Італія, знайшов спосіб займатись улюбленою справою під час карантину. Він почав фотографувати ...

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.