Незвичайно про звичайні моменти життя у першій кампанії «Варте» від «Чернігівське»

Агентство MullenLowe Adventa створило кампанію для запуску нової преміум лінійки «Варте» від «Чернігівське». Три неординарні лагери, кожен з яких має свою смакову особливість. Місія нового саббренду — повернути цінність і значимість простим митям життя, яких ми часто не помічаємо у буденній метушні.

Незвичайно про звичайні моменти життя у першій кампанії «Варте» від «Чернігівське»

«Пивний ринок перенасичений новинками. Кожен сезон з’являються нові бренди або існуючі випускають нові смаки. Нам потрібно було не потонути у цьому розмаїтті, виділитися, заявити нашу новинку по-особливому і одночасно так, щоб це було близько нашому споживачеві» — коментує Анна Руденко, маркетинг-директорка АB InBev Efes Ukraine.

«Робота над цим лончем розпочалась ще задовго до карантину. Але так вийшло, що в момент реалізації ідея стала ще більш актуальною. Цінувати прості миті життя, коли можна бути разом і разом безтурботно відпочивати десь на мальовничій природі. Смакувати момент. Саме про це кампанія “Варте”. Звучить досить просто, але вся сіль в реалізації. В тому, що ми хотіли не лише показали цей момент глядачеві, щоб він був звичайним стороннім спостерігачем. Ми прагнули занурити його в цей момент, в саму його серцевину. Одну мить розкласти на багато яскравих деталей. На звуки, запахи, візуальні образи. І органічно вплести новий смак пива Варте у ряд цих переживань. Перейти від сторітелінгу до сторіфілінгу. Це наше агентське “ноухау”, трошки спойлер, скоро про це вийде окрема стаття, stay tuned» — розповідає Світлана Цвєлєньєва, креативна директорка MullenLowe Adventa.


Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95%

За результатами рейтингу медіапанелі Gemius Україна, за 1-й квартал 2021 року нативною рекламою було охоплено майже 27 млн користувачів. Це ...