Незвичайно про звичайні моменти життя у першій кампанії «Варте» від «Чернігівське»

Агентство MullenLowe Adventa створило кампанію для запуску нової преміум лінійки «Варте» від «Чернігівське». Три неординарні лагери, кожен з яких має свою смакову особливість. Місія нового саббренду — повернути цінність і значимість простим митям життя, яких ми часто не помічаємо у буденній метушні.

Незвичайно про звичайні моменти життя у першій кампанії «Варте» від «Чернігівське»

«Пивний ринок перенасичений новинками. Кожен сезон з’являються нові бренди або існуючі випускають нові смаки. Нам потрібно було не потонути у цьому розмаїтті, виділитися, заявити нашу новинку по-особливому і одночасно так, щоб це було близько нашому споживачеві» — коментує Анна Руденко, маркетинг-директорка АB InBev Efes Ukraine.

«Робота над цим лончем розпочалась ще задовго до карантину. Але так вийшло, що в момент реалізації ідея стала ще більш актуальною. Цінувати прості миті життя, коли можна бути разом і разом безтурботно відпочивати десь на мальовничій природі. Смакувати момент. Саме про це кампанія “Варте”. Звучить досить просто, але вся сіль в реалізації. В тому, що ми хотіли не лише показали цей момент глядачеві, щоб він був звичайним стороннім спостерігачем. Ми прагнули занурити його в цей момент, в саму його серцевину. Одну мить розкласти на багато яскравих деталей. На звуки, запахи, візуальні образи. І органічно вплести новий смак пива Варте у ряд цих переживань. Перейти від сторітелінгу до сторіфілінгу. Це наше агентське “ноухау”, трошки спойлер, скоро про це вийде окрема стаття, stay tuned» — розповідає Світлана Цвєлєньєва, креативна директорка MullenLowe Adventa.


Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Український сервіс Reface, на думку Google, може покращити світ у 2021 році

Google склав список програм, які можуть поліпшити 2021 рік. Одним із рекомендованих компанією сервісів став український Reface. Всього у списку рекомендацій 21 ...

Бренд Ojo de Tigre відкидає рекламні кліше у іронічній розмові режисера та клієнта

Режисер дещо змінив концепцію ролика для Ojo de Tigre, перетворивши усі рекламні кліше на комічний діалог, за ходом якого глядачам цікавіше спостерігати.

Сінгапурська студія розробила безконтактні кнопки для ліфтів

Достатньо зімітувати натискання на кнопку, не торкаючись її, і Kinetic Touchless дійсно втопиться в панель, наче під дією телекінезу.

Аудиторія Facebook пішла на спад у шести обласних центрах України: дослідження plusone

За останні півроку у шести обласних центрах кількість користувачів Facebook зменшилась, але соцмережа продовжує активно рости завдяки невеликим містам. На ...

Reebok створив нову колекцію за мотивами мультфільму «Кунг-фу Панда»

Reebok, DreamWorks Animation і Universal Brand Development об’єдналися, щоб створити колекцію Reebok і Кунг-фу Панда, про яку точно будуть складати ...

Саморобні блокбастери наводять аргумент на користь банків

Нещодавно глядачі, які зібралися переглянути фільм у Westpac Open Air, могли бачити ось такі три ролики, кожен з яких цілком заслуговує на великий екран.