Незвичайно про звичайні моменти життя у першій кампанії «Варте» від «Чернігівське»

Агентство MullenLowe Adventa створило кампанію для запуску нової преміум лінійки «Варте» від «Чернігівське». Три неординарні лагери, кожен з яких має свою смакову особливість. Місія нового саббренду — повернути цінність і значимість простим митям життя, яких ми часто не помічаємо у буденній метушні.

Незвичайно про звичайні моменти життя у першій кампанії «Варте» від «Чернігівське»

«Пивний ринок перенасичений новинками. Кожен сезон з’являються нові бренди або існуючі випускають нові смаки. Нам потрібно було не потонути у цьому розмаїтті, виділитися, заявити нашу новинку по-особливому і одночасно так, щоб це було близько нашому споживачеві» — коментує Анна Руденко, маркетинг-директорка АB InBev Efes Ukraine.

«Робота над цим лончем розпочалась ще задовго до карантину. Але так вийшло, що в момент реалізації ідея стала ще більш актуальною. Цінувати прості миті життя, коли можна бути разом і разом безтурботно відпочивати десь на мальовничій природі. Смакувати момент. Саме про це кампанія “Варте”. Звучить досить просто, але вся сіль в реалізації. В тому, що ми хотіли не лише показали цей момент глядачеві, щоб він був звичайним стороннім спостерігачем. Ми прагнули занурити його в цей момент, в саму його серцевину. Одну мить розкласти на багато яскравих деталей. На звуки, запахи, візуальні образи. І органічно вплести новий смак пива Варте у ряд цих переживань. Перейти від сторітелінгу до сторіфілінгу. Це наше агентське “ноухау”, трошки спойлер, скоро про це вийде окрема стаття, stay tuned» — розповідає Світлана Цвєлєньєва, креативна директорка MullenLowe Adventa.


Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

У жовтні Rozetka запускає власну марку техніки RZTK візуальний стиль якої розробили Fedoriv Agency

Техніку RZTK розробляє європейська компанія спільно з корейськими інженерами на заводах Китаю. Уже зараз у виробництво запущені дрібна побутова техніка, ...

SHOTS и No Stars остановили мир в ролике для «Киевстара»

Креативное агентство SHOTS стало партнером национального мобильного оператора «Киевстар» и уже запустило первую рекламную кампанию. Стас Качановский, креативный директор SHOTS: ...

У Києві представили інноваційні проєкти в рамках Нідерландського тижня дизайну

В інноваційному парку UNIT.City відбулась виставка українських проєктів в рамках Нідерландського тижня дизайну — найбільшої в Північній Європі події в ...

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Бритви, барабани та безпечні автівки: кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності

Під час Cannes Lions 2019 кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності, становили більше половини номінантів нової категорії Creative Strategy.

Проєкції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проєкції SmartThings.