Невнимательное вождение: секунда, длиной в 27 раздавленных колясок

В 2018 году 18% смертей на дорогах Австралии произошли по вине водителей, отвлекшихся от дороги. В последнее время все не устают повторять, как это опасно, когда водитель смотрит в телефон, а не на дорогу. А ведь в придачу к телефонам есть еще множество других, не менее отвлекающих, вещей.

Эта кампания, заказанная Road Safety Commission, не ставит своей целью шокировать зрителя, как это зачастую делают подобные ей. Вместо этого она выбирает более рациональный подход. Так называемое «расстояние рассеянности» (Distance of Distraction) доходчиво показывает, сколько всего можно упустить из виду за те пару секунд, что вы не смотрите на дорогу.

По словам Роджера Фэрли из Road Safety Commission, все может произойти за секунду-другую. Вы переключаете песню в плейлисте, шарите в поисках солнечных очков, или даже наносите макияж. И в этот момент отводите взгляд от дороги. Тут-то все и случается.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

У паризькому Центрі Помпіду з’явиться зала з роботами українських митців

У Центрі Жоржа Помпіду в Парижі з’явиться колекція робіт українських митців. Завдяки ініціативі Українського клубу колекціонерів сучасного мистецтва в постійну колекцію ...

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

Everydays – The First 5000 Days

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на аукціон цифровий витвір мистецтва

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на продаж цифровий витвір мистецтва — колаж «Everydays – The First 5000 Days» («Кожен день — ...

Український діджей створив відеопроєкт, щоб допомогти малим виробництвам вина та їжі Північної Італії

Український діджей та засновник формації DJBuro Влад Фісун відібрав платівки італійських продюсерів та поєднав мікс із приватним відео, відзнятим торік ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Балет для перегляду на смартфоні: Австралія проводить конкурс в карантинних умовах

Кожен виступ представляє одного з номінантів Telstra Ballet Dancer Awards–2020, закликаючи глядачів обрати, кому присудити Приз глядацьких симпатій.