Не гони, чтоб не встретиться с ними (ВИДЕО)

Министерство инфраструктуры и агентство PROVID предлагают задуматься об этих не самых желанных встречах в рамках Недели безопасности дорожного движения в Украине. Откровенно о не самом приятном они говорят с водителями в радио- и видеороликах, с бордов и печатных материалов.

И это только начало комплексной кампании по повышению безопасности на дорогах, над которой Министерство инфраструктуры работает в партнерстве с EGIS Ukraine.

Над проектом работали:

PROVID

Влад Галяпа – лидер креативной группы, копирайтер, автор идеи

Елена Заяц – руководитель проекта

 ShootGroup – фото-, видепродакшн

New Mix – аудипродакшн

 

 

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.