Наздогнати прекрасну незнайомку: каверзна історія про електрокар Renault Zoe

У цьому відео від Publicis Conseil чоловік женеться за автомобілем крізь усе місто, щоб повернути забуту сумочку прекрасній незнайомці за кермом Renault Zoe. Драма все нагнітається, але в якийсь момент ви питаєте себе: «А чому це, власне, в рекламі автомобіля дива спритності демонструє людина, а не машина?»

А тому що цей каверзний момент змушує фінал (і послання) історії таки відкластися в пам’яті глядачів:

Другий рекламний ролик для цієї моделі є набагато традиційнішим – дорослий син покидає батьківський дім і вирушає у самостійне життя далеко-далеко… На відстань, яку дозволяє заряд батареї автомобіля.

Але загалом два головних факти про Renault Zoe ці два несхожих ролика доносять: що в Європі цей електромобіль – бестселер і що дистанція у нього найбільша в його категорії.

Джерело

Преміум-категорія електрокарів натомість… костюми шиє і світломузику робить.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...