Настоящий Mini Copper превратился в картину

Производители культового  Mini Cooper продолжают искать нетрадиционные пути для продвижения своего продукта. Многие помнят разбросанные по Амстердаму огромные картонные коробки, в которые можно было бы упаковать автомобиль целиком, как какую-нибудь пару обуви.

Для своей новой кампании Mini Cooper привлек к сотрудничесту известную художницу Алексу Мид, которая прославилась изготовлением 3D-объектов, выглядящих как 2D-картины.

 Для воплощения задуманного Алексе понадобилось немного: огромные картонные коробки, Mini Cooper, несколько моделей, акриловые краски и билет в Японию. Творчество американской художницы украсило улицы Токио.

Перевод Анастасии Дозорцевой, Reklamaster.com

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Режисер Раян Джонсон зняв рекламу для гри Pokémon Go

Для любителів мобільних ігор приємним сюрпризом стало те, що нову рекламу для гри Pokémon Go зняв Раян Джонсон, який і сам є її шанувальником.

Plan B: в Sergey Makhno Architects створили проєкт будинку на глибині 15 метрів

Команда студії Sergey Makhno Architects розробила інноваційну концепцію підземного будинку — Plan B. «Якщо ти не прислухаєшся до світу, не ставишся ...

Альтернативний шлях еволюції: стартувала кампанія від натурального енергетика NON STOP Evo

З NON STOP Evolution історія виходить на новий виток, де природа та людина врешті досягають взаємної злагоди. 1 липня інноваційний, ...

Креатори з Сінгапуру ініціювали обмін краєвидами з вікон

Проєкт Window Swap дозволяє користувачам з різних міст світу обмінятися краєвидами, які видно з їх вікон, щоб бодай так відволіктися від щоденної рутини.

Аналоговий підхід до планування ремонту: виробник фарб створює мініатюрні діорами

Найцікавіші фото кімнат, що чекають на ремонт, перетворяться на напрочуд деталізовані мініатюрні діорами, як слід пофарбовані експертами компанії.

Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Нова концепція лікарні за принципом МакДрайву покликана знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися по медичну допомогу в цей непевний час.