С помощью такого легкого троллинга outdoor-компания Lamar Advertising хочет напомнить ведущему маркетологу Procter&Gamble об эффективности наружной рекламы.

На прошлой неделе Марк Притчард выступил с громким заявлением о начале пересмотра медиазакупок компании для выявления «мутных и мошеннических» схем во всей цепочке поставок цифровых СМИ. В Lamar Advertising надеются, что Притчард пристальнее присмотрится к эффективности наружной рекламы – особенно в свете серьезных проблем, связанных с digital-медиа.

Билборды, которые направляют Притчарда на сайт feelthereal.org, стали частью продолжающейся кампании, которую Ассоциация наружной рекламы Америки (OAAA) начала в 2015 году. Акция со слоганом «Почувствуй реальность» поддерживается силами outdoor-операторов и должна показать, как наружная реклама может фактически увеличить эффективность цифрового продвижения бренда. Как сообщается в видео на сайте The Real Feel, в течение первых шести недель после начала кампании на сайт зашли 30 тыс. уникальных посетителей, при этом 40% из них оказались представителями различных медиа и профессионалами рекламной индустрии.


Подробнее: https://adindex.ru/news/ooh/2017/02/7/157905.phtml

 


Подробнее: https://adindex.ru/news/ooh/2017/02/7/157905.phtml

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

Людяність та співчуття, або Якими бренди повинні стати у новій нормальності

У цей період глобальної тривоги та невизначеності відома британська рекламістка Кейт Смітер стверджує, що співпереживання та людяність сьогодні є життєво ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.

MGID logo cover

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...