Напередодні прем’єри «Захара Беркута», за підтримки Visa та Havas Engage,  FILM.UA шукає нових кінозірок

 Камера! Мотор! Visa долучилась до повномасштабної підтримки українського кіно. Вже у жовтні на екрани країни виходить довгоочікуваний історичний екшн «Захар Беркут», знятий за відомою однойменною повістю Івана Франка.

Visa — офіційний партнер кіностудії FILM.UA та прем’єри стрічки.

Нагадаємо сюжет. Карпати. 1241 рік. Громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута протистоїть могутній монгольській орді на чолі з ханом Бурундою. Сила волі та дух єдності, характери, яскраві персонажі, неймовірні перипетії та батальні сцени. Цікаво?

Visa надає можливість не просто потрапити до зали кінотеатру, а навіть опинитись на кіноекрані – обирати вам!

В агентстві Havas Engage розробили сайт, де кожен охочий може спробувати себе в амплуа одного з персонажів фільму «Захар Беркут». Для цього потрібно ознайомитися із режисерською задачею, вжитися в образ та за 90 секунд у натхненному монолозі переконати журі, що саме ти наступний Миколайчук!

Кращих оберуть творці кінофільму «Захар Беркут».

Головний приз — роль в одному з нових кінопроектів FILM.UA. Серед заохочувальних призів — екскурсія на кіностудію, квитки на допрем’єрний показ стрічки «Захар Беркут», фотосесія у справжніх костюмах кіногероїв.

Тож, не гайте час! Мерщій за збіркою Франка! Репетируйте текст перед дзеркалом та проходьте кастинг на сайті visa.film.ua!

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Від шпальти до книги, або Журналісти, які стали відомими письменниками

Від шпальти до книги, або Журналісти, які стали відомими письменниками

До дня журналіста в Україні портал Creativity.ua вирішив нагадати декілька імен славетних письменників, які починали (а часом і не завершували) ...

Україна вперше приєдналась до EMEE — мережі європейських експортних офісів

Українська незалежна музична ініціатива Music Export Ukraine стала членом європейської мережі експортних офісів EMEE (European Music Exporters Exchange) — єдиного ...

Піджаки та шорти – ось що мережа магазинів Prisma вважає сучасним діловим костюмом

Зверху – діловий стиль, знизу – кежуал! Фінська мережа Prisma створила спеціальну лінійку того, що можна назвати сучасним діловим костюмом.

Гаджет Washi вчить дітей (і не тільки) мити руки та берегти воду

Дизайнери розробили невеличкий гаджет Washi, який підказує людям, коли ті аж надто квапливо миють руки або, навпаки, витрачають на це забагато часу і води.

Молодий бренд FRIDAY™ запустив першу широку рекламну кампаніюМолодий бренд FRIDAY™ запустив першу широку рекламну кампанію

Молодий бренд FRIDAY™ запустив першу широку рекламну кампанію

Цьогорічна весна перетворила череду тижнів на суцільний уїкенд, а дні водночас зробила цілодобово робочими. В такому безладі людям подекуди бракує ...

Мережа супермаркетів Argos пропонує британцям вчитися барабанити на мисках та каструлях

Обличчям кампанії стала 10-річна барабанщиця Нанді Бушелл, яка опублікувала серію відеоуроків, щоб навчити британців барабанити на всьому, що є в домі.