Напередодні прем’єри «Захара Беркута», за підтримки Visa та Havas Engage,  FILM.UA шукає нових кінозірок

 Камера! Мотор! Visa долучилась до повномасштабної підтримки українського кіно. Вже у жовтні на екрани країни виходить довгоочікуваний історичний екшн «Захар Беркут», знятий за відомою однойменною повістю Івана Франка.

Visa — офіційний партнер кіностудії FILM.UA та прем’єри стрічки.

Нагадаємо сюжет. Карпати. 1241 рік. Громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута протистоїть могутній монгольській орді на чолі з ханом Бурундою. Сила волі та дух єдності, характери, яскраві персонажі, неймовірні перипетії та батальні сцени. Цікаво?

Visa надає можливість не просто потрапити до зали кінотеатру, а навіть опинитись на кіноекрані – обирати вам!

В агентстві Havas Engage розробили сайт, де кожен охочий може спробувати себе в амплуа одного з персонажів фільму «Захар Беркут». Для цього потрібно ознайомитися із режисерською задачею, вжитися в образ та за 90 секунд у натхненному монолозі переконати журі, що саме ти наступний Миколайчук!

Кращих оберуть творці кінофільму «Захар Беркут».

Головний приз — роль в одному з нових кінопроектів FILM.UA. Серед заохочувальних призів — екскурсія на кіностудію, квитки на допрем’єрний показ стрічки «Захар Беркут», фотосесія у справжніх костюмах кіногероїв.

Тож, не гайте час! Мерщій за збіркою Франка! Репетируйте текст перед дзеркалом та проходьте кастинг на сайті visa.film.ua!

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Everydays – The First 5000 Days

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на аукціон цифровий витвір мистецтва

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на продаж цифровий витвір мистецтва — колаж «Everydays – The First 5000 Days» («Кожен день — ...

Український діджей створив відеопроєкт, щоб допомогти малим виробництвам вина та їжі Північної Італії

Український діджей та засновник формації DJBuro Влад Фісун відібрав платівки італійських продюсерів та поєднав мікс із приватним відео, відзнятим торік ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Балет для перегляду на смартфоні: Австралія проводить конкурс в карантинних умовах

Кожен виступ представляє одного з номінантів Telstra Ballet Dancer Awards–2020, закликаючи глядачів обрати, кому присудити Приз глядацьких симпатій.

мобільний павільйон House of Europe

House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

Минулого року разом з молодими українськими архітекторами Іваном Протасовим, Яною Бучацькою, Дмитром Міхєєвим і Тарасом Бараном команда House of Europe розробила мобільний павільйон. Це ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.