Над кем смеются лошади (ВИДЕО)

Лошади в ролике смеются над незадачливым водителем, который не может нормально припарковать свой прицеп, потому что в его машине нет этой системы. 

По заключению исследовательской компании Kantar, куда обратились рекламодатели до выпуска ролика в эфир: «Это один из лучших автомобильных видеороликов, когда-либо тестировавшихся, значительно превышающим средний уровень по ключевым критериям, таким как узнаваемость и привлекательность бренда».

Это заключение подтверждается результатами первого показа ролика на Youtube, где он моментально набрал более 2 миллионов просмотров. После размещения его на телеканалах в Германии и других платформах количество просмотров возросло до 36 миллионов.  

Ролик уже получил два “бронзовых карандаша” на The One Show и несколько призов Нью-Йоркского фестиваля. Эксперты считают, что у него совсем не плохие шансы на Cannes Lions.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Майстер-клас від SODA: як зробити взаємодію клієнта з брендом зручнішою

Майстер-клас від SODA: як зробити взаємодію клієнта з брендом зручнішою

Зручність та зрозумілість проєкту все частіше стає головною причиною вибору на користь того чи іншого застосунку. Ми хочемо зручний інтернет-банк, ...

Твоя легальна трава вдома: Green Energy™ ініціював Instagram-проєкт із залученням лідерів думок

Green Energy™ продовжує «легалізовуватися» в Україні, ламаючи стереотипи та використовуючи доступні канали для комунікації з прогресивною аудиторією. На початку травня ...

Веб-додаток Voice Doodler автоматично доповнює усну оповідь ілюстраціями

Агенція Ogilvy та бренд дитячого харчування Illuma запустили веб-додаток «Voice Doodler», який автоматично ілюструє розказані вголос історії.

Японська компанія встановила картонний автомат для продажу напоїв

В Японії на кожні 23 особи припадає один автомат із продажу всякої всячини. Але картонний автомат для продажу напоїв компанія Hacomo встановила першою.

Цифрова трансформація корпоративних подій. Досвід ЕРАМ

Цифрова трансформація корпоративних подій. Досвід ЕРАМ

Вікторія Дідух, керівниця event-команди ЕРАМ, ділиться напрацюваннями, які івенти можна і треба проводити всередині компаній, з якими викликами зіштовхнулася команда ...

Дослідження маркетингу впливу в період кризи, викликаної епідемією COVID-19

Дослідження маркетингу впливу в період кризи, викликаної епідемією COVID-19

Агенція Buzzfactory Ukraine опублікувала дослідження глобальних трендів в області маркетингу впливу під час кризи, яку викликала епідемія COVID-19. Під час ...