“Муу” і “Ма – користь є, різниці нема. Реклама унікального «Муууйонезу»

Бренд «Простоквашино» від Danone випустив унікальну новинку — лінійку перших йогуртних соусів «Муууйонез». Над рекламною кампанією, присвяченою лончу, працювало агентство VMLY&R Ukraine.

Як найбільший виробник традиційної молочної продукції в Україні бренд «Простоквашино» відмінно знається на споживацьких потребах українців. І ось що привернуло його увагу цього разу: серед актуальних тенденцій, з одного боку — тренд на здорове харчування. А з іншого — й досі стійка пристрасть українців до не зовсім корисних майонезів.

«Ми загорілися ідеєю винайти такий продукт, який би вдовольнив і тих, і інших, — розповідає Світлана Корнієнко, Brand Marketing Manager «Простоквашино». — Наші розробники довго билися над формулою і зробили неможливе. Новий соус вийшов і корисним, і смачним. Він зроблений на основі йогурту та має тільки 7% жиру. І при цьому — нам вдалося наділити його майонезною текстурою і смаком».

Перш ніж опинитися на полицях супермаркетів «Муууйонез» від «Простоквашино» був протестований українськими хазяйками. Його додавали у салати, використовували як маринад, і навіть запікали у духовці. Результати перевершили сподівання — навіть чоловіки запрошених господинь не відчули різниці зі звичним майонезом.

Що ж до рекламної кампанії, розробленої агенцією VMLY&R Ukraine, то її центральним символом стало «Олів’є» — салат, який неможливо уявити без майонезу. Відтепер завдяки новому «Муууйонезу» можна їсти й досі улюблений для більшості українців салат не лише на новорічні свята, а хоч щодня.

«Олів’є — так олів’є» — запевняє слоган кампанії.

А в інтернет-комунікації вповні розкрилися усі переваги готування з новинкою та різноманіття смаків (яких, до речі, в лінійці три — «Класичний», «Сирний» та «Грибний»).

Над проєктом працювали:

Команда Danone:

Світлана Корнієнко — Brand Marketing Manager

Микита Хайрудінов — Junior Brand Manager

Креативне агентство VMLY&R Ukraine:

Мирослава Міхненко — Group Account Director

Неля Гребенюк — Creative Group Head

Тетяна Інкарбаєва — Art Director

Production-студії:

Cashmerefilms Ukraine, cтудія Animagrad

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

X-Ray

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

2020 рік зруйнував усі плани, змусив дивитися на світ інакше, відкрив нові грані бізнесу. У 2020 році неважливі брифи. Адаптуйся ...

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...