“Муу” і “Ма – користь є, різниці нема. Реклама унікального «Муууйонезу»

Бренд «Простоквашино» від Danone випустив унікальну новинку — лінійку перших йогуртних соусів «Муууйонез». Над рекламною кампанією, присвяченою лончу, працювало агентство VMLY&R Ukraine.

Як найбільший виробник традиційної молочної продукції в Україні бренд «Простоквашино» відмінно знається на споживацьких потребах українців. І ось що привернуло його увагу цього разу: серед актуальних тенденцій, з одного боку — тренд на здорове харчування. А з іншого — й досі стійка пристрасть українців до не зовсім корисних майонезів.

«Ми загорілися ідеєю винайти такий продукт, який би вдовольнив і тих, і інших, — розповідає Світлана Корнієнко, Brand Marketing Manager «Простоквашино». — Наші розробники довго билися над формулою і зробили неможливе. Новий соус вийшов і корисним, і смачним. Він зроблений на основі йогурту та має тільки 7% жиру. І при цьому — нам вдалося наділити його майонезною текстурою і смаком».

Перш ніж опинитися на полицях супермаркетів «Муууйонез» від «Простоквашино» був протестований українськими хазяйками. Його додавали у салати, використовували як маринад, і навіть запікали у духовці. Результати перевершили сподівання — навіть чоловіки запрошених господинь не відчули різниці зі звичним майонезом.

Що ж до рекламної кампанії, розробленої агенцією VMLY&R Ukraine, то її центральним символом стало «Олів’є» — салат, який неможливо уявити без майонезу. Відтепер завдяки новому «Муууйонезу» можна їсти й досі улюблений для більшості українців салат не лише на новорічні свята, а хоч щодня.

«Олів’є — так олів’є» — запевняє слоган кампанії.

А в інтернет-комунікації вповні розкрилися усі переваги готування з новинкою та різноманіття смаків (яких, до речі, в лінійці три — «Класичний», «Сирний» та «Грибний»).

Над проєктом працювали:

Команда Danone:

Світлана Корнієнко — Brand Marketing Manager

Микита Хайрудінов — Junior Brand Manager

Креативне агентство VMLY&R Ukraine:

Мирослава Міхненко — Group Account Director

Неля Гребенюк — Creative Group Head

Тетяна Інкарбаєва — Art Director

Production-студії:

Cashmerefilms Ukraine, cтудія Animagrad

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

11 липня стануть доступними доповіді про кризовий менеджмент та комунікації в рамках онлайн-конференції CASES

11 липня відбудеться онлайн-конференція CASES: Marketing, Strategy & PR. Фахівці з проєкту «Дія», Українського фонду стартапів, Українського культурного фонду, Kyiv ...

Спекотний сезон Pit Bull FIGHT невдовзі розпочнеться. Рекламна кампанія вже розпочалася

З 1 липня розпочалася рекламна кампанія, приурочена до початку гаряче очікуваного другого сезону Pit Bull FIGHT – найзухвалішого бійцівського інтернет-шоу ...

Піца vs. курча: мережа фастфуду випустила на вулиці Портленда «перехоплювача піци»

Мережа Popeyes на кілька днів відправила на вулиці Портленда «перехоплювача піци», чиєю місією було переконати людей, що смажене курча краще за піцу.

У новій кампанії Durex закликає не повертатися до «нормального» життя

Час іде невпинно, і карантинні обмеження потроху зменшуються. Час повертатися до нормального життя. Але чи було життя до карантину насправді ...

Чи є креатив після карантину? Робота креативних команд у нових умовах

Креативні директори британської агенції Five by Five Global Раві Біхарі та Енді Манкузо розмірковують про те, чи є креатив після карантину, ...

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.