Бренд «Простоквашино» від Danone випустив унікальну новинку — лінійку перших йогуртних соусів «Муууйонез». Над рекламною кампанією, присвяченою лончу, працювало агентство VMLY&R Ukraine.

Як найбільший виробник традиційної молочної продукції в Україні бренд «Простоквашино» відмінно знається на споживацьких потребах українців. І ось що привернуло його увагу цього разу: серед актуальних тенденцій, з одного боку — тренд на здорове харчування. А з іншого — й досі стійка пристрасть українців до не зовсім корисних майонезів.

«Ми загорілися ідеєю винайти такий продукт, який би вдовольнив і тих, і інших, — розповідає Світлана Корнієнко, Brand Marketing Manager «Простоквашино». — Наші розробники довго билися над формулою і зробили неможливе. Новий соус вийшов і корисним, і смачним. Він зроблений на основі йогурту та має тільки 7% жиру. І при цьому — нам вдалося наділити його майонезною текстурою і смаком».

Перш ніж опинитися на полицях супермаркетів «Муууйонез» від «Простоквашино» був протестований українськими хазяйками. Його додавали у салати, використовували як маринад, і навіть запікали у духовці. Результати перевершили сподівання — навіть чоловіки запрошених господинь не відчули різниці зі звичним майонезом.

Що ж до рекламної кампанії, розробленої агенцією VMLY&R Ukraine, то її центральним символом стало «Олів’є» — салат, який неможливо уявити без майонезу. Відтепер завдяки новому «Муууйонезу» можна їсти й досі улюблений для більшості українців салат не лише на новорічні свята, а хоч щодня.

«Олів’є — так олів’є» — запевняє слоган кампанії.

А в інтернет-комунікації вповні розкрилися усі переваги готування з новинкою та різноманіття смаків (яких, до речі, в лінійці три — «Класичний», «Сирний» та «Грибний»).

Над проєктом працювали:

Команда Danone:

Світлана Корнієнко — Brand Marketing Manager

Микита Хайрудінов — Junior Brand Manager

Креативне агентство VMLY&R Ukraine:

Мирослава Міхненко — Group Account Director

Неля Гребенюк — Creative Group Head

Тетяна Інкарбаєва — Art Director

Production-студії:

Cashmerefilms Ukraine, cтудія Animagrad

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

Людяність та співчуття, або Якими бренди повинні стати у новій нормальності

У цей період глобальної тривоги та невизначеності відома британська рекламістка Кейт Смітер стверджує, що співпереживання та людяність сьогодні є життєво ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.

MGID logo cover

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...