MullenLowe Adventa створило новий лімітований дизайн банки Staropramen


Протягом довгих років бренд Staropramen будував комунікацію про чеських пивоварів, подвійну варку, пиво з серця Праги. Та настав час сказати щось більше. Настав час розкрити, що саме стоїть за батьківщиною бренду, у чому його філософія, що таке празький погляд на життя.

У чеській мові є слово «pohoda». Це так зване мистецтво радіти життю, насолоджуватися тим, що відбувається навколо, не зважати за зовнішні обставини, жити в моменті. Саме ця філософія стала втіленням празького погляду на світ навколо.

MullenLowe Adventa закрутили моменти насолоди життям на банці Staropramen

Створюючи новий дизайн лімітованої банки Staropramen агенція MullenLowe Adventa розглядала її не просто як упаковку. Банка пива Staropramen розглядалася як один з головних каналів комунікації філософії бренду, як спосіб надихнути аудиторію жити в моменті. Жити по-празьки.

У новому дизайні банки Staropramen можна знайти усе, на що надихає Прага: моменти, коли привід створюєш ти сам, танцюєш прямо посеред вулиці, співаєш на повну, гуляєш всю ніч. Словом, насолоджуєшся життям.

Ці неймовірні моменти і закрутилися на банці навколо логотипу Staropramen.


А нещодавно бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього міста та з’явилася у продажу на початку жовтня.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Новий Mini Electric Pacesetter кидає виклик римському метро

Бренд Mini, відомий своїми культовими малолітражками, відзначає в новій рекламі випуск першого електромобіля Mini Electric Pacesetter. Щоб привернути увагу до ...

Реп-виконавиця alyona alyona стала голосом орфанних пацієнтів в Україні

Орфанні хвороби — рідкісні хвороби. Ці захворювання мають тяжкий і хронічний перебіг, призводять до інвалідності, а також супроводжуються зниженням якості ...

Екс-керівник Crello Назар Беген приєднався до PromoRepublic

Назар Беген став директором з маркетингу PromoRepublic, міжнародної платформи з автоматизації роботи з соціальними мережами. Перш ніж приєднатися до команди ...

Кейс AIR Brands: інфлюенсери про відповідальне ставлення до тварин і гру для дітей від Happy Paw і Purina

Діти часто мріють про собаку, але не всі усвідомлюють, що тварина — це не тільки радість, а й відповідальність. Бренд ...

«Май повагу до тітоньки», – каже реклама філіппінської мережі пекарень Julie’s

Події ролика для мережі пекарень Julie’s розгортаються у спортзалі, де немолоді тітоньки спокійно вправляються собі перед дзеркалом.

Verizon пропонує геймерам незнищенний ігровий контролер (але швидкий інтернет все ж краще)

Привернути увагу до своїх інтернет-послуг мережа Verizon Fios вирішила у найхарактерніший геймерський спосіб – потроливши всіх.