Мой интересный Киев

Чтобы поучаствовать в конкурсе, нужно создать оригинальную фотографию на тему «Мой интересный Киев», причем фото будут рассматриваться в трех категориях: «лучшее селфи на фоне Киева», «лучшая фотосфера Киева» и «лучшая маленькая планета Киева». Требования к фотографиям не очень суровые: «Главное, чтобы в фотографии ощущалась атмосфера Киева; чтобы, взглянув на вашу работу, можно было сказать — да, это Киев!», — объясняют организаторы.

Работы участников конкурса (участвовать может любой украинец, достигший 18 лет), оценят основатель проекта «Интересный Киев» Арсений Финберг, глава «Google Украина» Дмитрий Шоломко, украинский фотограф Андрей Турцевич и мастер мобильной фотографии Александр Ляпота

Конкурс начинается с 6 мая и будет проходить до 28 мая, имена победителей назовут в начале июня этого года. Подробности об условиях участия и призах можно прочесть на сайте конкурса.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Режисер Раян Джонсон зняв рекламу для гри Pokémon Go

Для любителів мобільних ігор приємним сюрпризом стало те, що нову рекламу для гри Pokémon Go зняв Раян Джонсон, який і сам є її шанувальником.

Plan B: в Sergey Makhno Architects створили проєкт будинку на глибині 15 метрів

Команда студії Sergey Makhno Architects розробила інноваційну концепцію підземного будинку — Plan B. «Якщо ти не прислухаєшся до світу, не ставишся ...

Альтернативний шлях еволюції: стартувала кампанія від натурального енергетика NON STOP Evo

З NON STOP Evolution історія виходить на новий виток, де природа та людина врешті досягають взаємної злагоди. 1 липня інноваційний, ...

Креатори з Сінгапуру ініціювали обмін краєвидами з вікон

Проєкт Window Swap дозволяє користувачам з різних міст світу обмінятися краєвидами, які видно з їх вікон, щоб бодай так відволіктися від щоденної рутини.

Аналоговий підхід до планування ремонту: виробник фарб створює мініатюрні діорами

Найцікавіші фото кімнат, що чекають на ремонт, перетворяться на напрочуд деталізовані мініатюрні діорами, як слід пофарбовані експертами компанії.

Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Нова концепція лікарні за принципом МакДрайву покликана знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися по медичну допомогу в цей непевний час.