Мода та містика: Dior звертається до карт Таро

Містичні та спіритичні елементи останнім часом набувають популярності серед дизайнерів. Навіть дім мод Dior зацікавився картами Таро та їх глибоко символічними старшими арканами.

Для своєї весняно-літньої колекції 2021 під назвою Le Château du Tarot («Палац Таро») Dior створив стриманий одяг, натхненням для якого стали знаки зодіаку та італійська колода Таро Вісконті–Сфорца, датована 15-м століттям. Ця колода вважається найстарішою з тих, що збереглися до наших днів.

Супроводжується презентація нової колекції фільмом, знятим Маттео Гарроне. Його головна героїня в пошуках себе звертається до ворожки, опиняється в розкішному палаці та зустрічає персонажів, що зійшли з карт Таро.

За словами Марії Грації Чіурі, креативної директорки Dior, свого часу сам Крістіан Діор також шукав поради у карт Таро. Він сподівався знайти в них хоч якісь відповіді, коли під час Другої світової війни його сестра Катерина, яка була учасницею французького Руху Опору, пропала безвісти.

Джерело

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

Одеський кінофестиваль представив офіційний постер

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться з 14 до 21 серпня, представив офіційний постер. Оскільки цього року Україна святкуватиме 30-річчя незалежності ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

Фестиваль американського кіно «Незалежність» відбудеться 13-19 травня

13 травня Фестиваль американського кіно «Незалежність» відкриється у кінотеатрі «Жовтень» і запрошує глядачів на великому екрані подивитись ретельно відібрану добірку американських художніх та документальних фільмів, ...