Мода та містика: Dior звертається до карт Таро

Містичні та спіритичні елементи останнім часом набувають популярності серед дизайнерів. Навіть дім мод Dior зацікавився картами Таро та їх глибоко символічними старшими арканами.

Для своєї весняно-літньої колекції 2021 під назвою Le Château du Tarot («Палац Таро») Dior створив стриманий одяг, натхненням для якого стали знаки зодіаку та італійська колода Таро Вісконті–Сфорца, датована 15-м століттям. Ця колода вважається найстарішою з тих, що збереглися до наших днів.

Супроводжується презентація нової колекції фільмом, знятим Маттео Гарроне. Його головна героїня в пошуках себе звертається до ворожки, опиняється в розкішному палаці та зустрічає персонажів, що зійшли з карт Таро.

За словами Марії Грації Чіурі, креативної директорки Dior, свого часу сам Крістіан Діор також шукав поради у карт Таро. Він сподівався знайти в них хоч якісь відповіді, коли під час Другої світової війни його сестра Катерина, яка була учасницею французького Руху Опору, пропала безвісти.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

«Алло, не спиш? Я тебе кохаю». TABASCO створило валентинки для українських брендів

Креативне агентство TABASCO створило валентинки, якими освідчилося своїм клієнтам, бізнес-, інформпартнерам, а також компаніям, з якими реалізовує соціальні проєкти. 14 ...