Мини-сериал от Old Spice приводит в дрожь

Кампания от Old Spice и Mountain Dew продолжает кампанию «Cold As Balls» и даже идет дальше, вглубь своих сумасшедших идей с совершенно новым звездным списком гостей, настроенных на решительный шаг. Известный комик Кевин Харт возвращается в ледяную баню для очередного раунда и веселых интервью с гостями такой мини рекламной программы. В этом сезоне Харт приветствует шесть самых популярных людей спорта: Ламара Одома, Оделла Бекхэм-младшего, Джонни Манзиэля, Скипа Бэйлесса, Исаия Томаса и Метта.

Запущенный в феврале 2018 года первый сезон быстро стал самой популярной серией роликов в Интернете благодаря агентствам Laugh Out Loud и OBB Pictures, заработав более 10 миллионов просмотров дебютным эпизодом и более чем 80 миллионов просмотров в течение всего шестисерийного сезона.

Диана Мехедок

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

+H22733-FW20_CleanClassics_FD_Stan_Smith-f_FU9609_shot17_MR_029_2048x2048px-657402

Clean Classics: Adidas Originals перевидає знакові силуети з метою зменшення пластикових відходів

adidas Originals перевидає свої культові силуети в рамках вирішення глобальної проблеми нашого покоління — пластикових відходів — і представляє спеціальну ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.

Як створювалися номіновані на «Еммі-2020» вступні титри серіалів: досвід студії Elastic

Якщо поглянути на номіновані на Еммі-2020 вступні титри серіалів, можна побачити, що чотири з семи були створені студією Elastic.