Miller Lite (временно) покидает соцсети

В эпоху до Интернета главной социальной сетью были посиделки в баре с друзьями. К этим истокам и призывает вернуться пивной бренд Miller Lite, на время прекращая всю свою активность в соцсетях.

Кампания включает в себя ролик, который драматизирует культуру Интернет-подписчиков, показывая троицу друзей, вынужденных спасаться бегством от обезумевшей толпы с селфи-палками. А убежище они находят в уютном баре – «самой первой соцсети».

Чтобы показать серьезность своих намерений, Miller Lite предлагает вознаградить своих поклонников за то, что те отпишутся от бренда в Facebook и Instagram, и вместо этого сходят в бар.

Если отправить бренду SMS с фото или скриншотом в подтверждение этого и ключевым словом «Unfollow», Miller Lite перешлет ссылку, куда можно загрузить свой чек от покупки пива. После чего бренд через PayPal возместит покупателю эту сумму.

Бренд намеревается уйти из соцсетей на две недели, покинув свои 119000 подписчиков на Instagram и 2 миллиона на Facebook.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

11 липня стануть доступними доповіді про кризовий менеджмент та комунікації в рамках онлайн-конференції CASES

11 липня відбудеться онлайн-конференція CASES: Marketing, Strategy & PR. Фахівці з проєкту «Дія», Українського фонду стартапів, Українського культурного фонду, Kyiv ...

Спекотний сезон Pit Bull FIGHT невдовзі розпочнеться. Рекламна кампанія вже розпочалася

З 1 липня розпочалася рекламна кампанія, приурочена до початку гаряче очікуваного другого сезону Pit Bull FIGHT – найзухвалішого бійцівського інтернет-шоу ...

Піца vs. курча: мережа фастфуду випустила на вулиці Портленда «перехоплювача піци»

Мережа Popeyes на кілька днів відправила на вулиці Портленда «перехоплювача піци», чиєю місією було переконати людей, що смажене курча краще за піцу.

У новій кампанії Durex закликає не повертатися до «нормального» життя

Час іде невпинно, і карантинні обмеження потроху зменшуються. Час повертатися до нормального життя. Але чи було життя до карантину насправді ...

Чи є креатив після карантину? Робота креативних команд у нових умовах

Креативні директори британської агенції Five by Five Global Раві Біхарі та Енді Манкузо розмірковують про те, чи є креатив після карантину, ...

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.