Бренд Milk-Bone, який випускає ласощі для собак, запустив нову кампанію, у якій нагадує, що собаки несуть радість у наше життя, а ласощі несуть радість у життя собаки. Для цієї кампанії Milk-Bone обрав гумористичний тон, порівнюючи собак з іншими домашніми улюбленцями та наводячи кумедні аргументи на користь собак. Для цього було випущено серію невеличких роликів, у яких можна побачити ряд смішних та чудернацьких ситуацій.

Кожне з цих відео комічно порівнює собак та інших тваринок. Від котів (що цілком передбачувано) до золотих рибок і навіть жирафів, тигрів та орлів.

Кому цікавіше кидати палку: собаці чи черепасі? Яка тварина краще за собаку подасть вам обручки на весіллі? А як щодо дня «прийди до офісу з тваринкою»? Хто тоді краще: собака чи тигр?

Бути собачником – це філософія життя

Ця кампанія у гумористичній формі визнає, що справжні собачники здатні назвати численні аргументи на користь собак, як найкращих з усіх можливих домашніх улюбленців. І хіба собаки не заслуговують на щось смачне, коли вони роблять наше життя веселішим?

Бути собачником – це стиль та філософія життя, яким власники собак слідують всім серцем. Кампанія Milk-Bone намагається передати всю ту радість, яка, на думку кожного, у кого є собака, ні з чим незрівнянна.

Дейв Латта (Dave Latta) з J.M. Smucker Company, якій належить Milk-Bone, пояснив: «В наш час люди беруть із собою собак повсюди: до магазину, до ресторану, до офісу, у відпустку тощо. І наше суспільство почало дійсно прихильно ставитися до ідеї «дружніх до собак» місць. Зараз це вже, скоріше, норма, ніж виняток».

Менше прагматизму – ласощі повинні звеселяти!

Джейсон Горман (Jason Gorman), креативний директор агенції PSOne, яка створила цю кампанію, зазначив: «Хоча собачі ласощі мають веселити, але практично все спілкування на цю тему останнім часом стало аж надто сухим та прагматичним. Тому на Milk-Bone, як на лідера в цій категорії, покладається задача повернути радість у процес хрумтіння ласощами, нагадавши, що собаки – це прекрасно».

«Зрештою, життя завжди веселіше, коли в ньому є пес. І найприємніший момент як для собаки, так і для «собачої мами» чи «собачого татка», це момент роздачі смаколиків. Це – спілкування. І це – спосіб сказати «дякую» чи «люблю тебе».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

MGID

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...

NESCAFE_3in1_XXL_Informer_040220b

Розмір стіка має значення. Запуск Nescafé 3в1 у новому XL-форматі

Чим більший стік, тим більше позитивних вражень. І кожний рекламний матеріал став відображенням цього твердження у новій кампанії Publicis Ukraine ...

Комунікація в часи пандемії: як не справити враження опортуніста

З точки зору піару далеко не кожен підхід до комунікації у часи кризи буде правильним. А неправильний підхід може надовго підірвати репутацію бренда.

Havas PR Київ анонсує перезапуск: новий топ-менеджмент, концепція та стратегія

Агентство Havas PR Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, анонсує перезапуск команди. Даниїл Ваховський став керуючим партнером ...

Союзники в дії

ГО «Точка опори ЮА» запускає проєкт для союзників ЛГБТ

«Союзники в дії» — це сайт та серія активностей для тих та про тих, хто розуміє, що всі люди рівні ...

Когда браузер становится боссом

В cookie-free рекламном ландшафте будущего браузеры и операционные системы встанут на страже цифрового маркетинга в качестве «привратников». И новый расклад ...