Milk-Bone наводить кумедні аргументи на користь собак

Бренд Milk-Bone, який випускає ласощі для собак, запустив нову кампанію, у якій нагадує, що собаки несуть радість у наше життя, а ласощі несуть радість у життя собаки. Для цієї кампанії Milk-Bone обрав гумористичний тон, порівнюючи собак з іншими домашніми улюбленцями та наводячи кумедні аргументи на користь собак. Для цього було випущено серію невеличких роликів, у яких можна побачити ряд смішних та чудернацьких ситуацій.

Кожне з цих відео комічно порівнює собак та інших тваринок. Від котів (що цілком передбачувано) до золотих рибок і навіть жирафів, тигрів та орлів.

Кому цікавіше кидати палку: собаці чи черепасі? Яка тварина краще за собаку подасть вам обручки на весіллі? А як щодо дня «прийди до офісу з тваринкою»? Хто тоді краще: собака чи тигр?

Бути собачником – це філософія життя

Ця кампанія у гумористичній формі визнає, що справжні собачники здатні назвати численні аргументи на користь собак, як найкращих з усіх можливих домашніх улюбленців. І хіба собаки не заслуговують на щось смачне, коли вони роблять наше життя веселішим?

Бути собачником – це стиль та філософія життя, яким власники собак слідують всім серцем. Кампанія Milk-Bone намагається передати всю ту радість, яка, на думку кожного, у кого є собака, ні з чим незрівнянна.

Дейв Латта (Dave Latta) з J.M. Smucker Company, якій належить Milk-Bone, пояснив: «В наш час люди беруть із собою собак повсюди: до магазину, до ресторану, до офісу, у відпустку тощо. І наше суспільство почало дійсно прихильно ставитися до ідеї «дружніх до собак» місць. Зараз це вже, скоріше, норма, ніж виняток».

Менше прагматизму – ласощі повинні звеселяти!

Джейсон Горман (Jason Gorman), креативний директор агенції PSOne, яка створила цю кампанію, зазначив: «Хоча собачі ласощі мають веселити, але практично все спілкування на цю тему останнім часом стало аж надто сухим та прагматичним. Тому на Milk-Bone, як на лідера в цій категорії, покладається задача повернути радість у процес хрумтіння ласощами, нагадавши, що собаки – це прекрасно».

«Зрештою, життя завжди веселіше, коли в ньому є пес. І найприємніший момент як для собаки, так і для «собачої мами» чи «собачого татка», це момент роздачі смаколиків. Це – спілкування. І це – спосіб сказати «дякую» чи «люблю тебе».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Американські інженери показали прототип крижаного робота IceBot

Американські інженери Девін Керрол (Devin Carrol) і Марк Йім (Mark Yim) з Пенсільванського університету створили прототип двоколісного робота IceBot. Усі ...

Бренд Oakley представляє маску для обличчя, яка запобігає запотіванню окулярів

Бренд Oakley, відомий своїми стильними окулярами, представив високотехнологічну захисну маску для обличчя, яка ідеально підходить для тих, хто носить окуляри. ...

Ритейл та ескапізм: як мода і дизайн опановують віртуальний простір

Цифрова мода та віртуальний простір стають дедалі дивнішими, апелюючи до уяви та розмиваючи ті межі, у яких досі існував ритейл.

Новорічна реклама без оленів від Bolt: кампанія з України здобула два золота Effie Awards Europe 2021

Новорічна реклама Bolt здобула два золота однієї з найавторитетніших європейських щорічних премій в галузі маркетингових комунікацій ― Effie Awards Europe ...

Плюшеве зайченя привертає увагу до хвороби, яку складно діагностувати

Плюшеве зайченя Барбару створюють на чарівній фабриці, але коли вона оживає, контроль якості швидко пожбурює її у сміття...

Дизайнери з Нідерландів розробили меблі-спортінвентар

Амстердамська дизайнерська студія H-O-TT придумала прототип концептуальних меблів, які за бажанням можна трансформувати в інвентар для занять спортом. Всього в ...