Milk-Bone наводить кумедні аргументи на користь собак

Бренд Milk-Bone, який випускає ласощі для собак, запустив нову кампанію, у якій нагадує, що собаки несуть радість у наше життя, а ласощі несуть радість у життя собаки. Для цієї кампанії Milk-Bone обрав гумористичний тон, порівнюючи собак з іншими домашніми улюбленцями та наводячи кумедні аргументи на користь собак. Для цього було випущено серію невеличких роликів, у яких можна побачити ряд смішних та чудернацьких ситуацій.

Кожне з цих відео комічно порівнює собак та інших тваринок. Від котів (що цілком передбачувано) до золотих рибок і навіть жирафів, тигрів та орлів.

Кому цікавіше кидати палку: собаці чи черепасі? Яка тварина краще за собаку подасть вам обручки на весіллі? А як щодо дня «прийди до офісу з тваринкою»? Хто тоді краще: собака чи тигр?

Бути собачником – це філософія життя

Ця кампанія у гумористичній формі визнає, що справжні собачники здатні назвати численні аргументи на користь собак, як найкращих з усіх можливих домашніх улюбленців. І хіба собаки не заслуговують на щось смачне, коли вони роблять наше життя веселішим?

Бути собачником – це стиль та філософія життя, яким власники собак слідують всім серцем. Кампанія Milk-Bone намагається передати всю ту радість, яка, на думку кожного, у кого є собака, ні з чим незрівнянна.

Дейв Латта (Dave Latta) з J.M. Smucker Company, якій належить Milk-Bone, пояснив: «В наш час люди беруть із собою собак повсюди: до магазину, до ресторану, до офісу, у відпустку тощо. І наше суспільство почало дійсно прихильно ставитися до ідеї «дружніх до собак» місць. Зараз це вже, скоріше, норма, ніж виняток».

Менше прагматизму – ласощі повинні звеселяти!

Джейсон Горман (Jason Gorman), креативний директор агенції PSOne, яка створила цю кампанію, зазначив: «Хоча собачі ласощі мають веселити, але практично все спілкування на цю тему останнім часом стало аж надто сухим та прагматичним. Тому на Milk-Bone, як на лідера в цій категорії, покладається задача повернути радість у процес хрумтіння ласощами, нагадавши, що собаки – це прекрасно».

«Зрештою, життя завжди веселіше, коли в ньому є пес. І найприємніший момент як для собаки, так і для «собачої мами» чи «собачого татка», це момент роздачі смаколиків. Це – спілкування. І це – спосіб сказати «дякую» чи «люблю тебе».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Май повагу до тітоньки», – каже реклама філіппінської мережі пекарень Julie’s

Події ролика для мережі пекарень Julie’s розгортаються у спортзалі, де немолоді тітоньки спокійно вправляються собі перед дзеркалом.

Verizon пропонує геймерам незнищенний ігровий контролер (але швидкий інтернет все ж краще)

Привернути увагу до своїх інтернет-послуг мережа Verizon Fios вирішила у найхарактерніший геймерський спосіб – потроливши всіх.

Львівські стартапери відтворять 3D-моделі втрачених пам’яток Львова

Львівські фахівці працюють на створенням нового виду туризму — інтерактивний туризм. Команда Chameleon Age відтворює 3D-моделі втрачених пам’яток Львова. Зокрема, ...

Реклама на поштових марках. Частина друга: українська практика

З перших випусків поштові марки незалежної України привернули увагу світової філателістичної спільноти. І не лише тому, що на мапі з’явилася ...

Вакцина робить світ відкритим. Google випустив новий життєствердний ролик

Google опублікував на YouTube ролик, який закликає людей вакцинуватися. Використовуючи пошукові запити Google, ролик наочно демонструє повернення країн та людей від ...

Пошуки кращого. Hyundai запускає кампанію на користь електрифікації автомобілів

Hyundai та агенція Innocean Berlin запустили європейську кампанію з метою сприяння електрифікації своїх автомобілів. Ролик для кампанії знято Себастьяном Штрассером, ...