Milk-Bone наводить кумедні аргументи на користь собак

Бренд Milk-Bone, який випускає ласощі для собак, запустив нову кампанію, у якій нагадує, що собаки несуть радість у наше життя, а ласощі несуть радість у життя собаки. Для цієї кампанії Milk-Bone обрав гумористичний тон, порівнюючи собак з іншими домашніми улюбленцями та наводячи кумедні аргументи на користь собак. Для цього було випущено серію невеличких роликів, у яких можна побачити ряд смішних та чудернацьких ситуацій.

Кожне з цих відео комічно порівнює собак та інших тваринок. Від котів (що цілком передбачувано) до золотих рибок і навіть жирафів, тигрів та орлів.

Кому цікавіше кидати палку: собаці чи черепасі? Яка тварина краще за собаку подасть вам обручки на весіллі? А як щодо дня «прийди до офісу з тваринкою»? Хто тоді краще: собака чи тигр?

Бути собачником – це філософія життя

Ця кампанія у гумористичній формі визнає, що справжні собачники здатні назвати численні аргументи на користь собак, як найкращих з усіх можливих домашніх улюбленців. І хіба собаки не заслуговують на щось смачне, коли вони роблять наше життя веселішим?

Бути собачником – це стиль та філософія життя, яким власники собак слідують всім серцем. Кампанія Milk-Bone намагається передати всю ту радість, яка, на думку кожного, у кого є собака, ні з чим незрівнянна.

Дейв Латта (Dave Latta) з J.M. Smucker Company, якій належить Milk-Bone, пояснив: «В наш час люди беруть із собою собак повсюди: до магазину, до ресторану, до офісу, у відпустку тощо. І наше суспільство почало дійсно прихильно ставитися до ідеї «дружніх до собак» місць. Зараз це вже, скоріше, норма, ніж виняток».

Менше прагматизму – ласощі повинні звеселяти!

Джейсон Горман (Jason Gorman), креативний директор агенції PSOne, яка створила цю кампанію, зазначив: «Хоча собачі ласощі мають веселити, але практично все спілкування на цю тему останнім часом стало аж надто сухим та прагматичним. Тому на Milk-Bone, як на лідера в цій категорії, покладається задача повернути радість у процес хрумтіння ласощами, нагадавши, що собаки – це прекрасно».

«Зрештою, життя завжди веселіше, коли в ньому є пес. І найприємніший момент як для собаки, так і для «собачої мами» чи «собачого татка», це момент роздачі смаколиків. Це – спілкування. І це – спосіб сказати «дякую» чи «люблю тебе».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Техогляд дитини: Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Інтернет-журнал Platfor.ma разом з ЮНІСЕФ Україна та USAID вирішили креативно нагадати про важливість та необхідність вакцинації. Разом вони розробили проєкт ...

crello

Створювати контент просто: Crello запускає глобальну бренд-кампанію

Crello, онлайн-редактор графіки для створення статичних та анімованих дизайнів, разом з маркетинговим агентством Fedoriv створили бренд-кампанію Design it your way. ...

Паперові мотоцикли та пластилінові зайці: шість кампаній, що вражають майстерністю анімації

Серед кампаній, що відзначилися майстерністю анімації, можна побачити теплі різдвяні історії, метаморфози мотоциклу та різнокольорових пластилінових зайців.