Металлисты за сбор металлолома: первый в мире джингл в этом музыкальном жанре

Австралийское предприятие CD Dodd, занимающееся переработкой металлолома, в своей новой кампании взялось за немного другой металл. Их агентство Rare пригласило музыкантов-металлистов, чтобы создать рекламный джингл для компании. И это стало первым в мире джинглом в жанре хэви-метал (наверное).

Музыканты, чьи деньки славы минули где-то в 90-е, нашли свое «повторное применение», сформировав новую группу Reborn, которая и создала джингл.

В кампанию, впрочем, входит не только музыка, но и все, что положено настоящей музыкальной группе: мерчендайз, интервью и видео о рабочем процессе.

Цель кампании – прорычать имя CD Dodd на весь эфир так, чтобы целевая аудитория приостановила свои дрели и отбойные молотки и услышала его.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Новий Mini Electric Pacesetter кидає виклик римському метро

Бренд Mini, відомий своїми культовими малолітражками, відзначає в новій рекламі випуск першого електромобіля Mini Electric Pacesetter. Щоб привернути увагу до ...

Реп-виконавиця alyona alyona стала голосом орфанних пацієнтів в Україні

Орфанні хвороби — рідкісні хвороби. Ці захворювання мають тяжкий і хронічний перебіг, призводять до інвалідності, а також супроводжуються зниженням якості ...

Екс-керівник Crello Назар Беген приєднався до PromoRepublic

Назар Беген став директором з маркетингу PromoRepublic, міжнародної платформи з автоматизації роботи з соціальними мережами. Перш ніж приєднатися до команди ...

Кейс AIR Brands: інфлюенсери про відповідальне ставлення до тварин і гру для дітей від Happy Paw і Purina

Діти часто мріють про собаку, але не всі усвідомлюють, що тварина — це не тільки радість, а й відповідальність. Бренд ...

«Май повагу до тітоньки», – каже реклама філіппінської мережі пекарень Julie’s

Події ролика для мережі пекарень Julie’s розгортаються у спортзалі, де немолоді тітоньки спокійно вправляються собі перед дзеркалом.

Verizon пропонує геймерам незнищенний ігровий контролер (але швидкий інтернет все ж краще)

Привернути увагу до своїх інтернет-послуг мережа Verizon Fios вирішила у найхарактерніший геймерський спосіб – потроливши всіх.