Меrcedes рассказал страшную историю со счастливым продолжением

В новом короткометражном фильме, созданном агентством BBDO South Africa, Mercedes напоминает нам жуткую историю, произошедшую в ЮАР более 20 лет назад.

Героя истории зовут Кристофер Уайт. Этот человек чудом остался жив, упав в 1990 году на своей машине с Пика Чепмена в Кейптауне. Эта скала высотой с 30-этажный дом, так что шансов у Кристофера не было бы, если бы не машина. Наверное, излишне говорить, что это был Mercedes.

Вот как это освещалось тогда…

Сегодня, по прошествии почти 30 лет, Кристофер Уайт возвращается на место крушения рассказывая об аварии, а затем садится за руль нового Mercedes и ведет его по той же извилистой дороге – спокойно, смело и не без лихачества. Потому что доверяет эьтой машине с полным основанием.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд Ojo de Tigre відкидає рекламні кліше у іронічній розмові режисера та клієнта

Режисер дещо змінив концепцію ролика для Ojo de Tigre, перетворивши усі рекламні кліше на комічний діалог, за ходом якого глядачам цікавіше спостерігати.

Аудиторія Facebook пішла на спад у шести обласних центрах України: дослідження plusone

За останні півроку у шести обласних центрах кількість користувачів Facebook зменшилась, але соцмережа продовжує активно рости завдяки невеликим містам. На ...

Саморобні блокбастери наводять аргумент на користь банків

Нещодавно глядачі, які зібралися переглянути фільм у Westpac Open Air, могли бачити ось такі три ролики, кожен з яких цілком заслуговує на великий екран.

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.

Коли людей попросили намалювати кетчуп, вони намалювали Heinz

Більшість людей намалювали характерну пляшку кетчупу Heinz, хоча жоден з учасників експерименту не знав, що його ініційовано цим брендом.

Шість креативних кампаній, які завдячують своїм успіхом фанатам

Своїм розголосом кожна така кампанія завдячує саме суперфанатам. Це – приклад того, як можна активізувати та винагородити за лояльність своїх прихильників.