Мелодія зачинених дверей: як в Індії закликають сидіти вдома

Індійський бренд металевих дверей Tata Pravesh нещодавно опублікував створений за допомогою краудсорсингу ролик #ДверіІндії (#DoorsOfIndia), у якому лунає мелодія зачинених дверей.

Коли на поріг кидає тінь пандемія, стає надзвичайно важливо донести до суспільної свідомості той факт, що людям безпечніше лишатися у себе вдома. І з огляду на досить скептичне ставлення багатьох індійців до карантину, таке нагадування видалося компанії Tata Steel та її бренду Tata Pravesh не зайвим.

А найкращим способом донести це послання виявився мініфільм для цифрових медіа. Складність полягала у тому, що це відео створювалося у час, коли двері позачинялися по усьому світу. В тому числі й двері кіностудій. Тому єдиним можливим рішенням став краудсорсинг.

Фільм було зроблено з сотень постів у Інстаграмі та Твіттері, які індійці публікували з хештегом Tata Pravesh #ДверіІндії. Ці відеоматеріали було потім об’єднано з футажем зачинених дверей, який креативна команда агенції Wunderman Thompson зібрала у шести містах Індії за допомогою місцевих жителів.

Цей мініфільм оживляє реалії карантину, показуючи сотні зачинених і замкнених #ДверейІндії. Розпочинається він тим, що показує, як люди поспішають захряснути двері за дверима, а потім йде монтаж кадрів, на яких можна побачити зачинені двері від одного краю цієї чималої країни до іншого.

Кадри чергуються у досить жвавому темпі, який підігнано до «саморобного» звукового ландшафту. І ця мелодія зачинених дверей – живий доказ того, що робота з дому здатна дати життя дійсно цікавим рішенням проблеми.

Мелодія, витримана в дусі класичної індійської музики, була створена не за допомогою традиційних музичних інструментів. Натомість вона складається з цілком непідробного хряскання дверей, брязкання засувів і клямок, рипіння петель, а також фонових звуків вулиці. Тобто всього того, що записали і чим поділилися індійці для створення ролика #ДверіІндії.

Те, що об’єднує країну

Мініфільм використовує двері усіх форм та розмірів, старі, нові й навіть старовинні, щоб відобразити мультикультуральність Індії, населення якої об’єднало зусилля, щоб не впустити коронавірус у свої домівки.

Сентіл Кумар (Senthil Kumar), креативний директор Wunderman Thompson, так пояснив цю концепцію: «Ідея полягала в тому, щоб показати, як Індія позачиняла свої двері перед коронавірусом. Задум простий, але його реалізація дійсно вражає. Адже коли бачиш двері з різних провінцій, це надає кампанії дійсно пан-індійського звучання. І показує, що двері Індії лишатимуться #ЗачиненіДляКоронавірусу (#ShutOutCorona)».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Реалізм, гумор і гострі теми: батьки та діти в креативних кампаніях

Ці шість робіт з архівів «Каннських Левів» показують, якими постають справжні батьки та діти в креативних кампаніях. Навіть якщо ті діточки чотирилапі.

Everydays – The First 5000 Days

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на аукціон цифровий витвір мистецтва

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на продаж цифровий витвір мистецтва — колаж «Everydays – The First 5000 Days» («Кожен день — ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.