Мелодія зачинених дверей: як в Індії закликають сидіти вдома

Індійський бренд металевих дверей Tata Pravesh нещодавно опублікував створений за допомогою краудсорсингу ролик #ДверіІндії (#DoorsOfIndia), у якому лунає мелодія зачинених дверей.

Коли на поріг кидає тінь пандемія, стає надзвичайно важливо донести до суспільної свідомості той факт, що людям безпечніше лишатися у себе вдома. І з огляду на досить скептичне ставлення багатьох індійців до карантину, таке нагадування видалося компанії Tata Steel та її бренду Tata Pravesh не зайвим.

А найкращим способом донести це послання виявився мініфільм для цифрових медіа. Складність полягала у тому, що це відео створювалося у час, коли двері позачинялися по усьому світу. В тому числі й двері кіностудій. Тому єдиним можливим рішенням став краудсорсинг.

Фільм було зроблено з сотень постів у Інстаграмі та Твіттері, які індійці публікували з хештегом Tata Pravesh #ДверіІндії. Ці відеоматеріали було потім об’єднано з футажем зачинених дверей, який креативна команда агенції Wunderman Thompson зібрала у шести містах Індії за допомогою місцевих жителів.

Цей мініфільм оживляє реалії карантину, показуючи сотні зачинених і замкнених #ДверейІндії. Розпочинається він тим, що показує, як люди поспішають захряснути двері за дверима, а потім йде монтаж кадрів, на яких можна побачити зачинені двері від одного краю цієї чималої країни до іншого.

Кадри чергуються у досить жвавому темпі, який підігнано до «саморобного» звукового ландшафту. І ця мелодія зачинених дверей – живий доказ того, що робота з дому здатна дати життя дійсно цікавим рішенням проблеми.

Мелодія, витримана в дусі класичної індійської музики, була створена не за допомогою традиційних музичних інструментів. Натомість вона складається з цілком непідробного хряскання дверей, брязкання засувів і клямок, рипіння петель, а також фонових звуків вулиці. Тобто всього того, що записали і чим поділилися індійці для створення ролика #ДверіІндії.

Те, що об’єднує країну

Мініфільм використовує двері усіх форм та розмірів, старі, нові й навіть старовинні, щоб відобразити мультикультуральність Індії, населення якої об’єднало зусилля, щоб не впустити коронавірус у свої домівки.

Сентіл Кумар (Senthil Kumar), креативний директор Wunderman Thompson, так пояснив цю концепцію: «Ідея полягала в тому, щоб показати, як Індія позачиняла свої двері перед коронавірусом. Задум простий, але його реалізація дійсно вражає. Адже коли бачиш двері з різних провінцій, це надає кампанії дійсно пан-індійського звучання. І показує, що двері Індії лишатимуться #ЗачиненіДляКоронавірусу (#ShutOutCorona)».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

У Києві представили інноваційні проєкти в рамках Нідерландського тижня дизайну

В інноваційному парку UNIT.City відбулась виставка українських проєктів в рамках Нідерландського тижня дизайну — найбільшої в Північній Європі події в ...

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Бритви, барабани та безпечні автівки: кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності

Під час Cannes Lions 2019 кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності, становили більше половини номінантів нової категорії Creative Strategy.

Проекції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проекції SmartThings.

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

З 27 жовтня до 1 листопада в Україні вперше відбуватиметься Тиждень малих українських виробників. Його мета — підтримати представників малого ...