Мелодія зачинених дверей: як в Індії закликають сидіти вдома

Індійський бренд металевих дверей Tata Pravesh нещодавно опублікував створений за допомогою краудсорсингу ролик #ДверіІндії (#DoorsOfIndia), у якому лунає мелодія зачинених дверей.

Коли на поріг кидає тінь пандемія, стає надзвичайно важливо донести до суспільної свідомості той факт, що людям безпечніше лишатися у себе вдома. І з огляду на досить скептичне ставлення багатьох індійців до карантину, таке нагадування видалося компанії Tata Steel та її бренду Tata Pravesh не зайвим.

А найкращим способом донести це послання виявився мініфільм для цифрових медіа. Складність полягала у тому, що це відео створювалося у час, коли двері позачинялися по усьому світу. В тому числі й двері кіностудій. Тому єдиним можливим рішенням став краудсорсинг.

Фільм було зроблено з сотень постів у Інстаграмі та Твіттері, які індійці публікували з хештегом Tata Pravesh #ДверіІндії. Ці відеоматеріали було потім об’єднано з футажем зачинених дверей, який креативна команда агенції Wunderman Thompson зібрала у шести містах Індії за допомогою місцевих жителів.

Цей мініфільм оживляє реалії карантину, показуючи сотні зачинених і замкнених #ДверейІндії. Розпочинається він тим, що показує, як люди поспішають захряснути двері за дверима, а потім йде монтаж кадрів, на яких можна побачити зачинені двері від одного краю цієї чималої країни до іншого.

Кадри чергуються у досить жвавому темпі, який підігнано до «саморобного» звукового ландшафту. І ця мелодія зачинених дверей – живий доказ того, що робота з дому здатна дати життя дійсно цікавим рішенням проблеми.

Мелодія, витримана в дусі класичної індійської музики, була створена не за допомогою традиційних музичних інструментів. Натомість вона складається з цілком непідробного хряскання дверей, брязкання засувів і клямок, рипіння петель, а також фонових звуків вулиці. Тобто всього того, що записали і чим поділилися індійці для створення ролика #ДверіІндії.

Те, що об’єднує країну

Мініфільм використовує двері усіх форм та розмірів, старі, нові й навіть старовинні, щоб відобразити мультикультуральність Індії, населення якої об’єднало зусилля, щоб не впустити коронавірус у свої домівки.

Сентіл Кумар (Senthil Kumar), креативний директор Wunderman Thompson, так пояснив цю концепцію: «Ідея полягала в тому, щоб показати, як Індія позачиняла свої двері перед коронавірусом. Задум простий, але його реалізація дійсно вражає. Адже коли бачиш двері з різних провінцій, це надає кампанії дійсно пан-індійського звучання. І показує, що двері Індії лишатимуться #ЗачиненіДляКоронавірусу (#ShutOutCorona)».

Джерело

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Бренд Liquid Death допомагає надсилати пластикові пляшки туди, звідки вони беруться

Від думок про те, як можна применшити власний внесок у забруднення одноразовим пластиком, часом аж голова пухне. Тому бренд води ...

Створено першу кулінарну книгу для тих, хто через COVID-19 не відчуває смаки або запахи

Один з найвідоміших побічних ефектів COVID-19 — це втрата відчуття смаку або запаху, яка може тривати невизначено довго. Як наслідок, ...

Майже піксарівське відео про тренування собак-поводирів від організації Guide Dogs

Благодійна організація Guide Dogs, яка допомагає незрячим людям, задіяла нестримну силу цуценят, щоб відзначити своє 90-річчя та висловити подяку своїм ...