Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Лікарі, медсестри та інший медичний персонал – ось справжні герої у час пандемії коронавірусу. А тепер уявіть собі світ електронних лікарів, де замість людей машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.

Мініфільм «Instant Doctor» від нью-йоркської креативної агенції The Bloc та бразильської кіностудії The Youth показує саме такий світ. І видовище це доволі безрадісне. Головного героя цієї історії мучить кашель, тож він вирішує скористатися послугами автоматизованої медичної кабіни, якій явно не завадило б перевстановити програму спілкування з пацієнтами.

Це відео було приурочене до Національного дня лікарів, який в США відзначали вчора, 30 березня. Знято його на замовлення цифрової платформи Tribute, призначеної для створення та публікації відеоподяк лікарям. Втім, дізнатися ім’я клієнта тут можна хіба що з титрів.

«Вдячність спрацьовує лише тоді, коли вона щира та справжня», – пояснює Ендрю Горн, засновник та гендиректор платформи Tribute. «Саме це мені й подобається у цьому фільмі. Вся ваша вдячність спрямована на лікарів, оскільки присутність бренда тут практично не відчувається. Ми вирішили, що фільм має говорити сам за себе, і вважаємо, що він і так достатньо красномовний».

На думку креаторів, така антиутопія була важлива, тому що світ вже й так переповнений типовими відео усміхнених лікарів та пацієнтів. Але вони не хотіли робити з цього чергову глянцеву листівку. Щоб переконати аудиторію цінувати щось, його треба спершу забрати.

«Ми написали цей сценарій до початку пандемії COVID-19, зняли фільм, коли хвороба ще тільки спалахнула у світі, й змонтували відео вже у розпал нинішньої кризи», – розповів Бернардо Ромеро, гендиректор The Bloc. «Звісно, у час пандемії фільм набув нового звучання. Зараз, коли лікарі ризикують своїми життями, щоб врятувати людей, особливо важливо цінувати та поважати те, на що не здатен жоден з електронних лікарів: людяність та емпатію».

І на оптимістичнішій ноті…

Відео знімали у столиці Бразилії, і та футуристична станція, яку ми в ньому бачимо, насправді є вестибюлем музею. Креатори вирішили, що найближче майбутнє – це еволюція тих технологічних інновацій, які вже й так існують в 2020 році. Але щоб передати атмосферу такого майбутнього, їм потрібна була локація, яка мала б своєрідний футуристичний та мінімалістичний дизайн. Тобто споруда архітектора Оскара Німеєра підходила для цього ідеально.

Щоправда у музеї під час зйомок як раз відбувався якийсь урочистий захід. І відвідувачі постійно заходили на знімальний майданчик, щоб зробити селфі на тлі 12-метрового LED-екрану із зображенням неба, або всідалися на лави, поки оператор налаштовував камеру. А знімальна команда все питала креаторів, звідки вони взяли таких вишукано одягнених статистів.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ringostat запускает исследование о том, как бизнес выходит из карантина

Ringostat запускает исследование о том, как бизнес выходит из карантина

Платформа коллтрекинга, телефонии и сквозной аналитики Ringostat запускает исследование о том, как бизнес выходит или уже вышел из карантина. И ...

Опрос Kwendi Media Audit: пандемия привела к снижению ожиданий от медиаинфляции в 2020 году

В рамках регулярной инициативы команда Kwendi Media Audit консолидировала прогнозы медиаинфляции от экспертов рынка. Данные опроса приведены в виде среднего ...

Teva і Havas Digital Kyiv створили чат-бот емоційної підтримки

Більшість з нас щодня піклується про здоров’я близьких людей. За даними Teva, понад 40% дорослого населення у світі бере на ...

нідерландська вишиванка

У Києві презентували «нідерландську вишиванку»

У День вишиванки Посольство Нідерландів презентувало спеціальний проєкт — «нідерландську вишиванку». Вона розповідає про традиції двосторонніх відносин Нідерландів та України: ...

Майбутнє медицини: компанія NTT візьметься за створення цифрових двійників людей

Японська компанія NTT нещодавно оголосила про початок проєкту, який в перспективі дозволить створення цифрових двійників людей з метою медичних досліджень.

Які ідеї перемогли в конкурсі на кращий дизайн дезінфектанту для рук

Метою конкурсу на кращий дизайн дезінфектанту для рук був пошук рішень, які дозволять людям безпечно повернутися до суспільного життя після карантину.