Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Лікарі, медсестри та інший медичний персонал – ось справжні герої у час пандемії коронавірусу. А тепер уявіть собі світ електронних лікарів, де замість людей машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.

Мініфільм «Instant Doctor» від нью-йоркської креативної агенції The Bloc та бразильської кіностудії The Youth показує саме такий світ. І видовище це доволі безрадісне. Головного героя цієї історії мучить кашель, тож він вирішує скористатися послугами автоматизованої медичної кабіни, якій явно не завадило б перевстановити програму спілкування з пацієнтами.

Це відео було приурочене до Національного дня лікарів, який в США відзначали вчора, 30 березня. Знято його на замовлення цифрової платформи Tribute, призначеної для створення та публікації відеоподяк лікарям. Втім, дізнатися ім’я клієнта тут можна хіба що з титрів.

«Вдячність спрацьовує лише тоді, коли вона щира та справжня», – пояснює Ендрю Горн, засновник та гендиректор платформи Tribute. «Саме це мені й подобається у цьому фільмі. Вся ваша вдячність спрямована на лікарів, оскільки присутність бренда тут практично не відчувається. Ми вирішили, що фільм має говорити сам за себе, і вважаємо, що він і так достатньо красномовний».

На думку креаторів, така антиутопія була важлива, тому що світ вже й так переповнений типовими відео усміхнених лікарів та пацієнтів. Але вони не хотіли робити з цього чергову глянцеву листівку. Щоб переконати аудиторію цінувати щось, його треба спершу забрати.

«Ми написали цей сценарій до початку пандемії COVID-19, зняли фільм, коли хвороба ще тільки спалахнула у світі, й змонтували відео вже у розпал нинішньої кризи», – розповів Бернардо Ромеро, гендиректор The Bloc. «Звісно, у час пандемії фільм набув нового звучання. Зараз, коли лікарі ризикують своїми життями, щоб врятувати людей, особливо важливо цінувати та поважати те, на що не здатен жоден з електронних лікарів: людяність та емпатію».

І на оптимістичнішій ноті…

Відео знімали у столиці Бразилії, і та футуристична станція, яку ми в ньому бачимо, насправді є вестибюлем музею. Креатори вирішили, що найближче майбутнє – це еволюція тих технологічних інновацій, які вже й так існують в 2020 році. Але щоб передати атмосферу такого майбутнього, їм потрібна була локація, яка мала б своєрідний футуристичний та мінімалістичний дизайн. Тобто споруда архітектора Оскара Німеєра підходила для цього ідеально.

Щоправда у музеї під час зйомок як раз відбувався якийсь урочистий захід. І відвідувачі постійно заходили на знімальний майданчик, щоб зробити селфі на тлі 12-метрового LED-екрану із зображенням неба, або всідалися на лави, поки оператор налаштовував камеру. А знімальна команда все питала креаторів, звідки вони взяли таких вишукано одягнених статистів.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95%

За результатами рейтингу медіапанелі Gemius Україна, за 1-й квартал 2021 року нативною рекламою було охоплено майже 27 млн користувачів. Це ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...