Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Лікарі, медсестри та інший медичний персонал – ось справжні герої у час пандемії коронавірусу. А тепер уявіть собі світ електронних лікарів, де замість людей машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.

Мініфільм «Instant Doctor» від нью-йоркської креативної агенції The Bloc та бразильської кіностудії The Youth показує саме такий світ. І видовище це доволі безрадісне. Головного героя цієї історії мучить кашель, тож він вирішує скористатися послугами автоматизованої медичної кабіни, якій явно не завадило б перевстановити програму спілкування з пацієнтами.

Це відео було приурочене до Національного дня лікарів, який в США відзначали вчора, 30 березня. Знято його на замовлення цифрової платформи Tribute, призначеної для створення та публікації відеоподяк лікарям. Втім, дізнатися ім’я клієнта тут можна хіба що з титрів.

«Вдячність спрацьовує лише тоді, коли вона щира та справжня», – пояснює Ендрю Горн, засновник та гендиректор платформи Tribute. «Саме це мені й подобається у цьому фільмі. Вся ваша вдячність спрямована на лікарів, оскільки присутність бренда тут практично не відчувається. Ми вирішили, що фільм має говорити сам за себе, і вважаємо, що він і так достатньо красномовний».

На думку креаторів, така антиутопія була важлива, тому що світ вже й так переповнений типовими відео усміхнених лікарів та пацієнтів. Але вони не хотіли робити з цього чергову глянцеву листівку. Щоб переконати аудиторію цінувати щось, його треба спершу забрати.

«Ми написали цей сценарій до початку пандемії COVID-19, зняли фільм, коли хвороба ще тільки спалахнула у світі, й змонтували відео вже у розпал нинішньої кризи», – розповів Бернардо Ромеро, гендиректор The Bloc. «Звісно, у час пандемії фільм набув нового звучання. Зараз, коли лікарі ризикують своїми життями, щоб врятувати людей, особливо важливо цінувати та поважати те, на що не здатен жоден з електронних лікарів: людяність та емпатію».

І на оптимістичнішій ноті…

Відео знімали у столиці Бразилії, і та футуристична станція, яку ми в ньому бачимо, насправді є вестибюлем музею. Креатори вирішили, що найближче майбутнє – це еволюція тих технологічних інновацій, які вже й так існують в 2020 році. Але щоб передати атмосферу такого майбутнього, їм потрібна була локація, яка мала б своєрідний футуристичний та мінімалістичний дизайн. Тобто споруда архітектора Оскара Німеєра підходила для цього ідеально.

Щоправда у музеї під час зйомок як раз відбувався якийсь урочистий захід. І відвідувачі постійно заходили на знімальний майданчик, щоб зробити селфі на тлі 12-метрового LED-екрану із зображенням неба, або всідалися на лави, поки оператор налаштовував камеру. А знімальна команда все питала креаторів, звідки вони взяли таких вишукано одягнених статистів.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Американські інженери показали прототип крижаного робота IceBot

Американські інженери Девін Керрол (Devin Carrol) і Марк Йім (Mark Yim) з Пенсільванського університету створили прототип двоколісного робота IceBot. Усі ...

Бренд Oakley представляє маску для обличчя, яка запобігає запотіванню окулярів

Бренд Oakley, відомий своїми стильними окулярами, представив високотехнологічну захисну маску для обличчя, яка ідеально підходить для тих, хто носить окуляри. ...

Ритейл та ескапізм: як мода і дизайн опановують віртуальний простір

Цифрова мода та віртуальний простір стають дедалі дивнішими, апелюючи до уяви та розмиваючи ті межі, у яких досі існував ритейл.

Новорічна реклама без оленів від Bolt: кампанія з України здобула два золота Effie Awards Europe 2021

Новорічна реклама Bolt здобула два золота однієї з найавторитетніших європейських щорічних премій в галузі маркетингових комунікацій ― Effie Awards Europe ...

Плюшеве зайченя привертає увагу до хвороби, яку складно діагностувати

Плюшеве зайченя Барбару створюють на чарівній фабриці, але коли вона оживає, контроль якості швидко пожбурює її у сміття...

Дизайнери з Нідерландів розробили меблі-спортінвентар

Амстердамська дизайнерська студія H-O-TT придумала прототип концептуальних меблів, які за бажанням можна трансформувати в інвентар для занять спортом. Всього в ...