Магнетические настенные часы, повторяющие движение земли (ВИДЕО)

Стрелок как таковых у этих часов нет. Вместо циферблата – круг, по периметру которого, никак с ним не соприкасаясь, движется стальной шарик. 

Зрелище завораживающее. Но как узнать точное время? Очень просто. Нажать кнопочту ON/OFF на часах. Круг превратится в жидкокристаллическое табло, на котором и будет отражено точное время. 

Если оставить режим ON, время на табло будет меняться, как на обычных электронных часах.

“Создавая эти часы, мы вдохновлялись вращением Земли вокруг Солнца – рассказывают разработчики часов. – – Шарик полностью повторяет цикл вращения Земли за сутки. Вам остается только определить на циферблате точку 0 часов 00 минут и поставить туда шарик”. 

Предлагаемая цена магнетических часов – 399 долларов США. В настоящее время на Кикстартере часы собрали уже более 120 тысяч долларов.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.

Біг, плавання та секс у новій кампанії від Fedoriv Agency для «Моршинської»

Сімнадцять відеороликів, об’єднаних слоганом «Природа твого тіла», 35 годин зйомок на десяти локаціях, команда з понад 100 людей, швейцарський режисер, ...

Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Закриті кордони — не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими ...

Намбер ван по домашнім гаджетам: banda запустила нову літню кампанію Comfy

Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж ...

Бренд Starburst створив вертикальне відео з силою тяжіння під кутом 90 градусів

Бренд, відомий своїми цукерками-кубиками, вирішив створити довгі цукерки Starburst Swirlers, відзначивши це кумедним роликом у вертикальному форматі.

Режисер Раян Джонсон зняв рекламу для гри Pokémon Go

Для любителів мобільних ігор приємним сюрпризом стало те, що нову рекламу для гри Pokémon Go зняв Раян Джонсон, який і сам є її шанувальником.