Lufthansa пустила списанный самолет на дизайнерскую мебель

Авиакомпания Lufthansa явила публике коллекцию мебели и аксессуаров, сделанных из кусков самолета. На сырьё немецкая авиалиния пустила списанный в этом году аэробус a340-600 D-AIHO.

В эту коллекцию входят кофейные столики из обшивки корпуса, настенный бар из двух окон, настольные скульптуры из фюзеляжной панели… Помимо мебели коллекция включает в себя аксессуары, сделанные из инструкций по технике безопасности, одеял и подушек с кресел. Алюминиевая отделка пошла на брелоки для ключей, а окна на настенные часы (уже все распроданы).

Авиакомпания пояснила, что салоны ее самолетов сделаны из высококачественных материалов, а обшивка исключительно прочна. Просто выбросить все это было бы слишком расточительно. Такая повторная переработка хороша для экологии, является интересным вызовом для дизайнеров и позволяет компании создать уникальные брендовые продукты в «авиационном» стиле.

Полностью коллекцию можно посмотреть на сайте Lufthansa Worldshop.

Источник

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

Майже піксарівське відео про тренування собак-поводирів від організації Guide Dogs

Благодійна організація Guide Dogs, яка допомагає незрячим людям, задіяла нестримну силу цуценят, щоб відзначити своє 90-річчя та висловити подяку своїм ...

З мамою-ведмедицею жарти погані: IKEA нагадує про екологічно свідому поведінку

Екологічно свідома біла ведмедиця виховує безвідповідальну родину в новій кампанії IKEA, запущеній на Близькому Сході до Дня Землі 2021. Її ...