Люксоптика зізналась в коханні окулярам і людям в окулярах

«Люксоптика» стає супермаркетом окулярів. Демократичність і ліберальність мережі підтверджується наявністю рішень на будь-яку кишеню. «Люксоптика» – для всіх, у кого виникає потреба в оправах, лінзах, сонцезахисних окулярах, послугах лікаря або ремонту.

 Нова бренд-стратегія і комунікація «Люксоптики» була розроблена креативним агентством Bart & Fink. Перший етап кампанії стартував на національних телеканалах, як відео-зізнання в коханні до всіх, хто носить окуляри.

«Для початку ми зрозуміли, що це той рідкісний кейс, коли на рівні стратегії не потрібно шукати нішу, а можна і потрібно говорити речі, характерні для всієї категорії. Потім ми відмовились від того, щоб комунікувати медичну експертизу, залишивши її іншим інструментам, типу PR і промо, і пішли за стратегією дантистів, які в якийсь момент почали замість «приходьте до нас за здоровими зубами» говорити «приходьте за красивими усмішками». Ну а визначним моментом в розробці стратегії стало спілкування з головним лікарем мережі Люксоптика, Ларисою Борисівною. З нею, як і з іншими топами компанії, я зустрічався на етапі підготовки стратегії. І ось я сидів перед людиною, яка може годинами захоплено розповідати про окуляри і очкарикiв, і подумав, – та це ж і є Люксоптика. Так народилась концепція «ми любимо вас, очкарики», – ділиться концепцією Олег Томін, власник і креативний директор Bart & Fink.

«У цьому році 25 років як «Люксоптика» займається окулярами. Ми знаємо все про окуляри. І так, ми в компанії обожнюємо окуляри, вважаємо їх найпрекраснішим аксесуаром і знаємо, що люди в окулярах абсолютно прекрасні. Ми пропонуємо світові бренди, виробляємо оправи та лінзи під власними торговими марками для того, щоб кожен міг собі дозволити те, що йому подобається. Дякую Bart & Fink, що разом з нами стали одержимі окулярами й створили такий емоційний ролик», – коментує Віолета Титаренко, директор з маркетингу мережі «Люксоптика»

Любов до окулярів не виключає наявності високої експертизи в діагностиці зору. «Люксоптика» вірить у здоровий зір, тому в кожній оптиці є обладнаний кабінет лікаря, де фахівець максимально точно визначає діагноз і підбирає лінзи. Також, в рамках соціального проекту «Здоровий зір» компанією регулярно проводиться безкоштовна мобільна діагностика дітей і дорослих, що робить перевірку зору ще більш доступною.

Команда творців рекламного ролика:

Owner and Creative Director: Олег Томін

Creative group head: Катя Чанишева

Head of art: Петро Діденко

Copywriter: Ліза Рожкова,

Art-director: Іра Козаченко і Аня Удовенко

Account manager: Настя Савчук

Account director: Поліна Просвірякова

Designer: Вова Микицей та Настя Бондар

Producer: Shiny brilliantstar

Люксоптика:

Директор департаменту маркетингу та реклами: Віолета Титаренко

Керівник відділу реклами: Анна Беліченко

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.