Реклама – непростое дело, и на каждый запоминающийся слоган приходятся тысячи тех, что проходят мимо сознания. Но в наше продвинутое время маркетологам приходит на помощь искусственный интеллект.

Достаточно взглянуть на эту неофициальную рекламу Nike, выданную на-гора нейросетью, которая обработала все официальные ролики компании за последние 7 лет:

Автор проекта – Жан-Батист Ле Дивелек, и поясняет он свою идею так: «Творчество – человеческое свойство, а искусственный интеллект – это все же робот. Поэтому я загнал в нейросеть рекламу Nike за последние лет десять, чтобы посмотреть, не получится ли у робота создать что-то оригинальное и интересное».

Результат получился немного безумным, немного абстрактным и местами не совсем понятным. Но есть в этом и какое-то творческое зерно. И если поднапрячь воображение, то в машинных абстракциях можно найти что-то не менее интересное, чем креативность человека.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.

MGID

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...

NESCAFE_3in1_XXL_Informer_040220b

Розмір стіка має значення. Запуск Nescafé 3в1 у новому XL-форматі

Чим більший стік, тим більше позитивних вражень. І кожний рекламний матеріал став відображенням цього твердження у новій кампанії Publicis Ukraine ...

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»: волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика (Creative Practice). В рамках навчання на ...

Комунікація в часи пандемії: як не справити враження опортуніста

З точки зору піару далеко не кожен підхід до комунікації у часи кризи буде правильним. А неправильний підхід може надовго підірвати репутацію бренда.

Havas PR Київ анонсує перезапуск: новий топ-менеджмент, концепція та стратегія

Агентство Havas PR Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, анонсує перезапуск команди. Даниїл Ваховський став керуючим партнером ...