Квинтэссенция рекламы Nike (по версии искусственного интеллекта)

Реклама – непростое дело, и на каждый запоминающийся слоган приходятся тысячи тех, что проходят мимо сознания. Но в наше продвинутое время маркетологам приходит на помощь искусственный интеллект.

Достаточно взглянуть на эту неофициальную рекламу Nike, выданную на-гора нейросетью, которая обработала все официальные ролики компании за последние 7 лет:

Автор проекта – Жан-Батист Ле Дивелек, и поясняет он свою идею так: «Творчество – человеческое свойство, а искусственный интеллект – это все же робот. Поэтому я загнал в нейросеть рекламу Nike за последние лет десять, чтобы посмотреть, не получится ли у робота создать что-то оригинальное и интересное».

Результат получился немного безумным, немного абстрактным и местами не совсем понятным. Но есть в этом и какое-то творческое зерно. И если поднапрячь воображение, то в машинных абстракциях можно найти что-то не менее интересное, чем креативность человека.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

X-Ray

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

2020 рік зруйнував усі плани, змусив дивитися на світ інакше, відкрив нові грані бізнесу. У 2020 році неважливі брифи. Адаптуйся ...

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.