«Да что ж такое?!», – сокрушается зеленокожее чудовище, безуспешно пытаясь издать «правильный» зловещий рев для хэллоуинского рингтона смарт-звонков. В студии звукозаписи ход идут все его актерские способности. И у другой нечисти в серии промо-роликов Google Nest дела обстоят ненамногим лучше.

Помимо монстра в забавную кампанию от агентства Swift входят ролики, посвященные привидению, ведьме и вампиру.

Актеры рекламной кампании на самом деле озвучкой смарт-звонков не занимались. Однако при просмотре роликов действительно создается впечатление, будто мы видим закадровую работу над рингтонами.

«Псевдодокументалистика показалась нам хорошим выбором», – заметила Дана Сталкер, креативный директор агентства. «У нас были все эти интересные звуки, и мы не могли не представить себе тех, кто их издает. Настоящих монстров то есть».

Она также признала, что им очень повезло с кастингом. Ролики снимались практически перед самым Хэллоуином, и у агентства была только одна попытка – на замену актеров времени уже не хватило бы. Но актер, играющий монстра, заставил всю съемочную команду покатываться со смеху, и его выступление задало тон всем остальным роликам.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.

MGID logo cover

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...

NESCAFE_3in1_XXL_Informer_040220b

Розмір стіка має значення. Запуск Nescafé 3в1 у новому XL-форматі

Чим більший стік, тим більше позитивних вражень. І кожний рекламний матеріал став відображенням цього твердження у новій кампанії Publicis Ukraine ...

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»: волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика (Creative Practice). В рамках навчання на ...