Крупный грузовой дрон APT 70 совершил свой первый полет

Еще один автономный дрон-доставщик нарисовался в поле зрения, и этот будет покрупнее прочих. Творение аэрокосмической компании Bell, Autonomous Pod Transport 70, то есть APT 70 для краткости, в высоту достигает 180 см. Его грузоподъемность – 35 кг, а скорость – до 160 км/час, что делает его вдвое быстрее других подобных моделей. Заряда аккумулятора хватает на 30 км.

Этот необычно большой квадрокоптер на днях совершил свой первый полет. Видео с испытаний показывает, как APT 70 с помощью четырех пропеллеров поднимается в воздух и поворачивается на 90 градусов, используя опоры вместо крыльев. А для посадки он переворачивается обратно.

Устройство предусматривает быстрый запуск и легкую замену батареи.

В следующем году APT 70 будет продемонстрирован уже в полной готовности. Так что его можно будет пустить в дело, как только законодатели разрешат дронам летать в застроенных районах без надзора оператора.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бюджетні прероли Woot! затягують довше, ніж на 5 секунд

Бюджетні прероли інтернет-магазину Woot! доводять, що успішний і кумедний проєкт можна створити навіть в умовах тотальної економії.

Анімація WWF показує, що за останні 200 років океан став надто шумним місцем для китів

Доля морських ссавців, для яких через діяльність людини океан став надто шумним місцем (особливо для китів), зображена у зворушливому анімаційному відео.

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...