На днях космотуристическая компания Virgin Galactic продемонстрировала линейку лётных костюмов от Under Armour, которые будут носить ее пассажиры во время своих коротких путешествий на низкую околоземную орбиту.

Эти костюмы состоят из нескольких элементов, в том числе внутреннего слоя, внешнего слоя и обуви. А весь этот ансамбль дополняется спортивным костюмом и курткой, которые будут специально подогнаны под каждого пассажира Virgin Galactic. Такой вот сувенир для тех, кто приобретет билет стоимостью 250000 долларов.

Эти костюмы космотуристы будут носить во время полета на орбитальном самолете VSS Unity. Он поднимет своих пассажиров на самую границу атмосферы и космоса, где те смогут провести 4-5 минут в невесомости.

Конечно, костюмы эти, строго говоря, рассчитаны не на космос, ведь пассажиры VSS Unity борт самолета покидать не будут. Они предназначены, главным образом, для того, чтобы людям было комфортно, когда они будут парить в салоне самолета. Соответственно, ткань, из которых они изготовлены, довольно легкая, а на локтях, коленях и ступнях есть защитные подушечки, чтобы не набить себе лишних шишек в невесомости. Кроме того, они должны защищать от перегрузок, когда самолет выходит на орбиту.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»: волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика (Creative Practice). В рамках навчання на ...

Італійський фотограф знімає на вебкамеру

Італійський фотограф робить фотосесії через вебкамеру

Фотограф Алесіо Альбі (Alessio Albi) з міста Перуджа, Італія, знайшов спосіб займатись улюбленою справою під час карантину. Він почав фотографувати ...

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.