Клип MOZGI «Полюбэ» номинировали на Berlin Music Video Awards 2019

Клип MOZGI «Полюбэ» вошел в шорт-лист ежегодной премии Berlin Music Video Awards и попал в номинацию «Most Trashy». За первенство в этой категории также будут бороться The Prodigy, FAQ, Corps и другие.

Клип был снят MOZGI Production под руководством режиссера Леонида Колосовского. Сценарий для «Полюбэ» разработали совместно с креативным агентством MOZGI Ideas, которое недавно присоединилось к группе компаний MOZGI Entertainment.

Видео набрало на YouTube более 15 миллионов просмотров.

В этом году Berlin Music Video Awards состоится в седьмой раз и будет проходить с 28 мая по 1 июня. Победителя в номинации «Most Trashy» определят 31 мая.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.

Біг, плавання та секс у новій кампанії від Fedoriv Agency для «Моршинської»

Сімнадцять відеороликів, об’єднаних слоганом «Природа твого тіла», 35 годин зйомок на десяти локаціях, команда з понад 100 людей, швейцарський режисер, ...

Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Закриті кордони — не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими ...

Намбер ван по домашнім гаджетам: banda запустила нову літню кампанію Comfy

Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж ...

Бренд Starburst створив вертикальне відео з силою тяжіння під кутом 90 градусів

Бренд, відомий своїми цукерками-кубиками, вирішив створити довгі цукерки Starburst Swirlers, відзначивши це кумедним роликом у вертикальному форматі.

Режисер Раян Джонсон зняв рекламу для гри Pokémon Go

Для любителів мобільних ігор приємним сюрпризом стало те, що нову рекламу для гри Pokémon Go зняв Раян Джонсон, який і сам є її шанувальником.