Клип MOZGI «Полюбэ» номинировали на Berlin Music Video Awards 2019

Клип MOZGI «Полюбэ» вошел в шорт-лист ежегодной премии Berlin Music Video Awards и попал в номинацию «Most Trashy». За первенство в этой категории также будут бороться The Prodigy, FAQ, Corps и другие.

Клип был снят MOZGI Production под руководством режиссера Леонида Колосовского. Сценарий для «Полюбэ» разработали совместно с креативным агентством MOZGI Ideas, которое недавно присоединилось к группе компаний MOZGI Entertainment.

Видео набрало на YouTube более 15 миллионов просмотров.

В этом году Berlin Music Video Awards состоится в седьмой раз и будет проходить с 28 мая по 1 июня. Победителя в номинации «Most Trashy» определят 31 мая.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Морган Фрімен озвучив документальний фільм про пластик, що «живе» в океані

Короткий документальний фільм «Life Below Water» від ООН, Google та Tribeca Enterprises розповідає про нового мешканця океанських глибин.

Агенція BBH пропонує віртуальний коучинг від сера Джона Хегарті

Кінематографічна VR-платформа агенції BBH пропонує всім віртуальний коучинг від легенди рекламної індустрії сера Джона Хегарті.

Реклама для тих, хто її собі дозволити не може: телеканал підтримує дрібних підприємців

Channel 4, популярний британський телеканал, підтримує дрібних підприємців, передавши ряду малих компаній слоти у прайм-тайм.

iPhone та хокейна стрічка: новий ролик Apple присвячено спорту

iPhone та хокейна стрічка опинилися прикріпленими на багатьох незвичних поверхнях: ключка, льодовий комбайн і навіть підошва ковзанів.

BT & Emma Hewitt directed by Histibe 004-1

Український режисер реалізував зйомки музичного кліпу в трьох країнах під час карантину

Зйомки музичних кліпів під час карантину наповнили музикантів новими викликами, яких ніхто не очікував. Але це змусило їх мислити більш ...

Шість кампаній, які покликані допомогти боротися із залежністю від телефону

Пропонуємо вашій увазі шість креативних кампаній, які допоможуть боротися із залежністю від телефону та й взагалі відпочити від витріщання в екран.