KFC: возвращение к истокам (ВИДЕО)

Основанная в 1952 году Kentucky Fried Chicken (KFC) впервые представила свои знаменитые баскеты в 1957 году. Сегодня компания имеет более 18 тысяч ресторанов быстрого питания в 115 странах мира.

В этом году креативный эккаунт KFC перешел от FCB к Wieden + Kennedy, а в центре маркетинговых коммуникаций встал персонаж основателя компании полковника Сандерса, которого сыграл Даррел Хэммонд.

Теперь винтажный дух и возвращение к корням обыграны и в айдентике KFC: агентство Grand Army из Нью-Йорка разработало новое оформление для баскетов, сделав портрет полковника монохромным и убрав его из квадратного элемента с названием компании. Кроме того, сплошной красный цвет превратился в красно-белые полоски, как на оригинальном ведерке с курицей.


Подробнее:http://adindex.ru/news/design/2015/10/6/128616.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...