Основанная в 1952 году Kentucky Fried Chicken (KFC) впервые представила свои знаменитые баскеты в 1957 году. Сегодня компания имеет более 18 тысяч ресторанов быстрого питания в 115 странах мира.

В этом году креативный эккаунт KFC перешел от FCB к Wieden + Kennedy, а в центре маркетинговых коммуникаций встал персонаж основателя компании полковника Сандерса, которого сыграл Даррел Хэммонд.

Теперь винтажный дух и возвращение к корням обыграны и в айдентике KFC: агентство Grand Army из Нью-Йорка разработало новое оформление для баскетов, сделав портрет полковника монохромным и убрав его из квадратного элемента с названием компании. Кроме того, сплошной красный цвет превратился в красно-белые полоски, как на оригинальном ведерке с курицей.


Подробнее:http://adindex.ru/news/design/2015/10/6/128616.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

coronavirus-fight-club-platforma-1

Platforma пропонує вступити до Coronavirus Fight Club…

…і випускає колекцію мила. А точніше – скрінсейвери для смартфонів, які нагадують про найважливіші на сьогодні дії. Зазвичай люди торкаються ...

Художниця Олена Левська про роль книжкової ілюстрації в розвитку креативного мислення

Коли людина починає креативно мислити? З перших днів, з першої миттєвості, коли вона починає розрізняти предмети, з першого почутого слова. ...