Кевин Харт демонстрирует достоинство (ВИДЕО)

Актер верен своему амплуа мастера гэгов (те кто смортрел «Очень страшное кино 3», «Очень страшное кино 4» и «Думай как мужчина» знает, что мы имеем в виду). Ролики решены в стопроцентно комическом плане.

В первом ролике Кевин использует дрон, чтобы продемонстрировать, что трусы Tommy John настолько легкие, что они могут летать. Ну, несколько секунд, во всяком случае:

Второй ролик демонтрирует, как на Кевина действует знаменитый тест Роршаха:

Всего таких ролика в течение года будет выпущено 22. Ролики готовит агентство Preacher. Предлагаем вам посмотреть еще несколько готовых роликов. Для полноты картины:

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Панголіни та кажани: дві кампанії на захист тварин, яким пандемія зіпсувала репутацію

Обидві кампанії доводять, що пандемії можна було б уникнути, якби всі тварини, не лише панголіни та кажани, могли спокійно жити в своєму природному ареалі.

Чотири діджитал-тренди, якими варто скористатися в маркетинговій стратегії 2020/2021

Очільниця маркетингової компанії The Word Pro розповіла про діджитал-тренди в соцмережах, якими є сенс скористатися в маркетинговій стратегії 2020/2021.

TikTok_news_1920x1080_

Какое лето, такие и песни: топ вирусных трендов и треков лета-2020 в TikTok

Пока весь мир с замиранием сердца наблюдал за тем, как решается судьба TikTok в США, лето 2020 года, несомненно, запомнится как лето в стиле TikTok. ...

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Діджиталізація білбордів: 10 прикладів інтерактивної digital outdoor реклами

Діджиталізація білбордів та їх широке застосування в маркетингу – не випадкова тенденція в умовах наростання популярності соцмереж та цифрових технологій.

Агенція Dozen відкриває офіс у Польщі

Брендингова агенція Dozen відкриває офіс у Варшаві, який стане центральноєвропейським хабом компанії. Новий офіс очолить Олена Твердохліб, керівна партнерка і ...