Каждому – кусочек Льва. Французское агентство выставило свое участие в Cannes Lions на Kickstarter (ВИДЕО)

Напомним: цена участия в категории Print & Publishing Lions, где хочет выставляться агентство, составляет 695 евро (около 750 долларов США) за одну работу, а шансы на выигрыш растут пропорционально количеству поданных работ. Вот и выходит, что такие крупные агентства, такие как, например, Ogilvy, каждый год уезжают с Лазурного берега со Львами в чемоданах. Другая причина в том, что у таких агентсв просто много офисов и творческих возможностей. 

Influencia – небольшое локальное агенгтство, базирующееся в Париже, и эта креативная кампания – по сути все, что у нее есть. Поэтому агентство пошло на нестандартный для рекамистов шаг: оно поставило свою работу на Kickstarter.

Под названием «Возьмем свою львиную долю в Каннах», Influencia просит людей помочь собрать не менее 2 000 € ($ 2,152) на участие в конкурсе до 4 мая. 

А что взамен? Если ему удастся выиграть Льва, любого Льва, агентство обещает расплавить полученную статуэтку Льва и разделить богатство с донаторами. За пожертвование в размере 10 € (около 11 долларов США) вам гарантирован слиток львиного металла, а также приглашение на праздничную вечеринку по случаю победы в Париже.

Напомним вижуалы кампании, с которой агентство собдирается завоевать Льва:

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Українські рекламісти додали свої плейлисти на Twenty Songs — платформу музичних вподобань рекламників світу

Українські рекламісти зробили свій внесок у платформу, на якій зібрані музичні плейлисти креативників з кращих рекламних агенцій світу. У проєкті ...

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

Реалізм, гумор і гострі теми: батьки та діти в креативних кампаніях

Ці шість робіт з архівів «Каннських Левів» показують, якими постають справжні батьки та діти в креативних кампаніях. Навіть якщо ті діточки чотирилапі.

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards. Огляд номінації «Соціальний проєкт року»

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...