Канцелярская компания Collins Stationery отметила свое 200-летие анимацией из бумаги

Компания Collins Stationery, которая начала свое существование как скромный печатный пресс в Глазго, на днях отметила свой 200-летний юбилей. За это время она стала лидером на рынке канцтоваров. А чтобы показать проделанный путь, она выпустила анимированный ролик.

Все пейзажи-персонажи-спецэффекты в нем созданы исключительно из вырезанных вручную бумажных фигурок. Ведь главным материалом канцелярской компании была и остается именно бумага.

Изящно выполненный и поразительно детализированный ролик от агентства Superunion показывает историю Collins Stationery сквозь ряд ключевых моментов. От ее основания в 1819 году до изготовления дневников для самой королевы и до наших времен.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.

IKEA зображає домівки як крихітні (і екологічні) всесвіти

Наші домівки, навіть крихітні, стали офісами, школами, спортзалами, ресторанами та кінотеатрами і, як показує IKEA, перетворилися на справжні всесвіти.

Онлайн-платформа для обміну вітаннями Moonpig згадала про своїх маскотів-поросят

Скільки у платформи Moonpig призначень, стільки буде й поросят. Комусь до вподоби порося-динозавр, комусь – порося-супергерой, а ще комусь – порося-авокадо.