К выходу видеоигры «Дожить до рассвета» (Until Dawn) в Испании бренд запустил необычную промокампанию

Playstation решила поспособствовать старту продаж хоррор-игры «Дожить до рассвета» и создала машину для измерения страха геймеров. Устройство, придуманное командой TBWA/Espana в Мадриде, отслеживает сердцебиение, частоту дыхания, кровяное давление, температурный баланс тела, движение глаз и величину зрачка, чтобы измерить «индекс страха» по шкале от одного до пяти.

«Люди давно преуспели в измерениях – расстояние, время, сила землетрясения. И каждый раз единица получала имя того, кто ее открыл – Чарльз Рихтер, Андерс Цельсий, Чарльз Доу и Эдвард Джонс. Но всегда оставалась величина, которую никто никогда не пытался измерять, – страх», – говорится в начале ролика. В рамках эксперимента геймеров пригласили протестировать игру до официального выхода, а также узнать «индекс страха», получивший название игры – The until dawn index. Участники могли делиться своими показателями на страницах в соцсетях, что спровоцировало бурные обсуждения в сети. История была подхвачена центральными испанскими СМИ, а новость о запуске игры получила колоссальное медиаосвещение.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

Людяність та співчуття, або Якими бренди повинні стати у новій нормальності

У цей період глобальної тривоги та невизначеності відома британська рекламістка Кейт Смітер стверджує, що співпереживання та людяність сьогодні є життєво ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.

MGID logo cover

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...