Как создается яблочный дизайн (ВИДЕО)

В ролике директор по дизайну Apple Джонатан Айв рассказывает о том, как разрабатывается дизайн устройств, выпускаемых компанией. По его словам, команда работает вместе уже 25 лет, а все прототипы создаются вручную на станках, расположенных в лаборатории.

На кадрах видно, что все сотрудники работают в большом опенспейсе, в центре которого за стеклом расположены станки для изготовления и обработки деталей.

Ролик приурочен к выпуску фотокниги Designed by Apple in California, которая состоит из 450 фотографий нынешних и прошлых продуктов компании. Её можно приобрести за $199 или $299 в зависимости от формата. Книга посвящена памяти основателя Apple Стива Джобса.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Якої форми набуває сучасний візуальний креатив у арабській культурі

Лабораторія дизайну Archief Cairo бере свій початок із досліджень «вуличного» креативу: наліпки на машинах, вивіски магазинів і навіть сміття під ногами.

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.