Как создается яблочный дизайн (ВИДЕО)

В ролике директор по дизайну Apple Джонатан Айв рассказывает о том, как разрабатывается дизайн устройств, выпускаемых компанией. По его словам, команда работает вместе уже 25 лет, а все прототипы создаются вручную на станках, расположенных в лаборатории.

На кадрах видно, что все сотрудники работают в большом опенспейсе, в центре которого за стеклом расположены станки для изготовления и обработки деталей.

Ролик приурочен к выпуску фотокниги Designed by Apple in California, которая состоит из 450 фотографий нынешних и прошлых продуктов компании. Её можно приобрести за $199 или $299 в зависимости от формата. Книга посвящена памяти основателя Apple Стива Джобса.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.

Біг, плавання та секс у новій кампанії від Fedoriv Agency для «Моршинської»

Сімнадцять відеороликів, об’єднаних слоганом «Природа твого тіла», 35 годин зйомок на десяти локаціях, команда з понад 100 людей, швейцарський режисер, ...

Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Закриті кордони — не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими ...

Намбер ван по домашнім гаджетам: banda запустила нову літню кампанію Comfy

Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж ...

Бренд Starburst створив вертикальне відео з силою тяжіння під кутом 90 градусів

Бренд, відомий своїми цукерками-кубиками, вирішив створити довгі цукерки Starburst Swirlers, відзначивши це кумедним роликом у вертикальному форматі.

Режисер Раян Джонсон зняв рекламу для гри Pokémon Go

Для любителів мобільних ігор приємним сюрпризом стало те, що нову рекламу для гри Pokémon Go зняв Раян Джонсон, який і сам є її шанувальником.