Как сделать лучшее шампанское еще более игристым (ВИДЕО)

Японский художник и дизайнер Токуджин Йошиока (Tokujin Yoshioka) совместно с Dom Perignon разработал две бутылки особой серии. Йошиока известен своими арт-инсталляциями и проектами, в которых главным образом используются отражение и преломление света. Созданные им бутылки для знаменитого дома шампанского выдерживают эти традиции.

Бутылки представлены в специальном футляре из хрусталя Baccarat, который особым образом отражает и преломляет свет, придавая бутылке совершенно уникальный образ. На бутылку наносится голографическая этикетка, которая помогает усилить образ продукта. Внутри уникальной упаковки находится шампанское Dom Pérignon Vintage 2009. Лимитированная серия бутылок поступит в продажу в Японии уже в этом месяце.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.

Біг, плавання та секс у новій кампанії від Fedoriv Agency для «Моршинської»

Сімнадцять відеороликів, об’єднаних слоганом «Природа твого тіла», 35 годин зйомок на десяти локаціях, команда з понад 100 людей, швейцарський режисер, ...

Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Закриті кордони — не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими ...

Намбер ван по домашнім гаджетам: banda запустила нову літню кампанію Comfy

Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж ...

Бренд Starburst створив вертикальне відео з силою тяжіння під кутом 90 градусів

Бренд, відомий своїми цукерками-кубиками, вирішив створити довгі цукерки Starburst Swirlers, відзначивши це кумедним роликом у вертикальному форматі.

Режисер Раян Джонсон зняв рекламу для гри Pokémon Go

Для любителів мобільних ігор приємним сюрпризом стало те, що нову рекламу для гри Pokémon Go зняв Раян Джонсон, який і сам є її шанувальником.