Как Америка готовилась к самому пожароопасному дню в году

Представьте себе: в центре Вашингтона стоит себе якобы человек с фейерверком на голове. Фитиль догорает, грохот, вспышка и, когда дым рассеивается, ни фейерверка, ни головы у манекена уже нет.

Так выглядит ежегодная демонстрация техники безопасности от Комиссии по безопасности потребительских товаров. Эта служба приносит в жертву манекенов и арбузы, чтобы сказать людям: «Пожалуйста, не делайте этого с фейерверками. Вот эта штука, которую у вас руки чешутся сделать? Не делайте этого».

Прошедшая в этом году пресс-конференция таким наглядным образом в который раз повторяла бессмертные советы: не ставьте зажженные фейерверки на себя, не пытайтесь сделать их сами, не запускайте в других людей и не пытайтесь заглянуть внутрь.

Казалось бы очевидные вещи. И все же в США каждый год в районе 4 июля порядка 10000 человек попадает в больницу из-за инцидентов с пиротехникой. Такой уж он День независимости.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

В Іспанії відкрився музей одного предмету

В іспанському місті Л’Асплуга-да-Франкулі на початку лютого відкрився музей одного предмету El Museu Particular. Це вітрина, за склом якої лише ...

У паризькому Центрі Помпіду з’явиться зала з роботами українських митців

У Центрі Жоржа Помпіду в Парижі з’явиться колекція робіт українських митців. Завдяки ініціативі Українського клубу колекціонерів сучасного мистецтва в постійну колекцію ...

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

Everydays – The First 5000 Days

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на аукціон цифровий витвір мистецтва

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на продаж цифровий витвір мистецтва — колаж «Everydays – The First 5000 Days» («Кожен день — ...

Український діджей створив відеопроєкт, щоб допомогти малим виробництвам вина та їжі Північної Італії

Український діджей та засновник формації DJBuro Влад Фісун відібрав платівки італійських продюсерів та поєднав мікс із приватним відео, відзнятим торік ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.