К вершине несмотря ни на что. Вьетнамская реклама Red Bull

Многие помнят смешные мультролики под слоганом “Red Bull окрыляет”. Но во Вьетнаме этот энергетический напиток продвигается совершенно иначе.

Главный герой рекламного ролика реальное лицо. Его зовут Хоанг Ле Джианг, он офисный работник и мечтатель, который родился с астмой, а недавно врачи обнаружили у него врожденный порок сердца. Однако это не мешает ему завоевывать одну из семи самых высоких вершин в мире.

Фильм, созданный вьетнамским агентством VMLY&R Ho Chi Minh, снял американский режиссер Ноа Конопаск.  Ролик в принципе показывает  путешествие Хоанга к вершине длиною в жизнь и жизнь как путь от вызова к вызову, от вершины к вершине.

В момент неудачи и разочарования, готовясь к восхождению, герой берет баночку Red Bull, чтобы восстановить свои и продолжать восхождение.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Розділяй і володарюй: для чого бізнесу медіамоніторинг і на які питання він дає відповідь

Розділяй і володарюй: для чого бізнесу медіамоніторинг і на які питання він дає відповідь

Моніторинг засобів масової інформації та соцмереж — життєво важливий інструмент у будь-якій галузі бізнесу. Сьогодні складно собі уявити велику компанію ...

Jooble запустив сайт із медитаціями #HRsuperhero до дня HR-менеджерів і рекрутерів

Міжнародний сервіс для пошуку роботи Jooble запустив лендинг #HRsuperhero з  медитаціями до дня HR-менеджерів і рекрутерів. Сайт був розроблений з ...

Все пізнається в порівнянні: Suzuki запрошує австралійців на тест-драйв до конкурентів

Австралійське відділення компанії Suzuki пропонує потенційним покупцям з’їздити у машині Suzuki на тест-драйв до конкурентів.

WE BAD в проєкті UYBDA2020 та Acer — 1

Максим Коцюба, Тарас Макар і креативна корпорація WE BAD у спільному проєкті Видавництва «Основи» та Acer

Видавництво «Основи» у партнерстві з компанією Acer та її новим брендом ConceptD створили спільний проєкт про технології та творчість. Проєкт ...

Культура подарунків: з’явився новий сервіс Upfront для створення gift cards

В Україні з’явився сервіс для створення онлайн-сертифікатів — Upfront. Платформа допомагає сконструювати white label сайт для електронних сертифікатів, ваучерів послуг. ...

Ісландія пропонує святкувати рибне Різдво двічі на тиждень

Розповідь про те, як рибний Санта-Клаус готується до свята, дозволила креаторам органічно поєднати чотири головні риси товару.