«Эмотипушка»: сколько «лайков» в лицо может выдержать человек?

Устройство под названием «Эмотипушка», которое пуляет лайками Фейсбука, было создано литовско-британским художником Тадасом Максимовасом. В этом видео создатель проекта становится перед своим творением и принимает на себя обстрел лайками и сердечками, чужими слезами и радостями.

Источником вдохновения для «Эмотипушки» послужил бородатый мем с Сильвестром Сталлоне, который выпускает по лесу очередь лайков 50-го калибра. Однако сейчас, в 2019 году, в атмосфере всеобщего пресыщения соцсетями шутка, в которой актера в костюме а-ля «Марк Цукерберг перед Конгрессом США» расстреливают лайками и эмотиконами, имеет мрачноватый подтекст.

В целом Тадас Максимовас в образе Цукерберга стал мишенью для более 200 эмотиконов. Многие пользователи соцсетей за день получают больше, и очень многие – меньше. Но главный вопрос заключается в другом. Гонялись бы мы так за лайками от друзей и незнакомцев, если бы все они прилетали нам в лицо с такой силой?

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Аналоговий підхід до планування ремонту: виробник фарб створює мініатюрні діорами

Найцікавіші фото кімнат, що чекають на ремонт, перетворяться на напрочуд деталізовані мініатюрні діорами, як слід пофарбовані експертами компанії.

Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Нова концепція лікарні за принципом МакДрайву покликана знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися по медичну допомогу в цей непевний час.

Бренд-агенція UAGENCY зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

Команда бренд-агенції UAGENCY створила відеокомунікацію, в основу якої ліг інсайт: сьогодні UNIT.City об’єднує безліч талановитих і працьовитих людей, сприяючи підвищенню ...

Kyiv Art Fair відбудеться з 20 по 23 серпня на новій локації — Parkovy

Протягом чотирьох днів з 20 по 23 серпня у киян і гостей столиці буде можливість відвідати традиційну культурну подію — ...

Створено пристрій, який здатен імітувати зміни температури у віртуальній реальності

Дослідники знайшли спосіб імітувати зміни температури у віртуальній реальності, впорскуючи в ніс користувача спеціальні хімічні речовини без запаху.

Міжнародний конкурс урбаністичного фотомистецтва готується обирати переможців

Міжнародний конкурс Urban Photo Awards, який цього року відбудеться вже водинадцяте, назвав тих фотографів, що змагатимуться за першість у 2020 році.