Итальянская страсть в тизере Fiat

Тизер был снят агентством «The Richards Group». В роли режиссера выступил Энтони Хоффман. Впервые видео было представлено в рамках Парижского Автосалона 2014. Ролик под названием “Голубая таблетка” полон иронии и сделан в истинно итальянском стиле. Видео рассказывает о Fiat 500X – новом компактном кроссовере Fiat. Fiat 500X — наследник Fiat 500, впервые выпущенного в 1957 году. Автомобиль стал достойным дополнением семейства линейки.

Aгентство: The Richards Group Линда Ходж Дэвид Кэнрайт

Режиссер: Энтони Хоффман

Компания-продюсер: Filmmaster/Milan

Редактор: Джек Уолдрип/Charlie Uniform Tango/Dallas

Визуальные эффекты: MPC/LA

Музыка: Stimmung/LA

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

У Києві представили інноваційні проєкти в рамках Нідерландського тижня дизайну

Українські дизайнери та експерти презентували свої ідеї на найбільшому в Північній Європі дизайн-форумі В інноваційному парку UNIT.City відбулась виставка українських ...

Відповідальний креатив: три рекламні кампанії про свідоме споживання

У 2015 році саміт ООН ухвалив 17 цілей сталого розвитку. Одна з них — відповідальне споживання та виробництво. Вона стосується ...

Цукерковий робот Reese’s: в 2020 році двері самі відвідують людей на Хелловін

Цукерковий робот Reese’s управляється дистанційно. У ніч Хелловіну він завітає до тих, хто переконає бренд, що вони є справжніми фанатами цього свята.

Тіні та дзеркала: Burger King викликає привид Рональда МакДональда

Відвідувачам повідомили, що ті можуть викликати привид Рональда МакДональда, якщо перед дзеркалом тричі скажуть вголос фразу «canceled clown».

Ретро-ігри та бойові банщиці: кампанії, що стали доказом ефективності лоу-фай контенту

Існує кілька дієвих стратегій, які сприяють ефективності лоу-фай контенту. Стиль ретро та навмисно недоладно зроблена реклама входять до їх числа.

LIONS Live: шлях Libresse до правди та безстрашності

Шлях Libresse перетворив маленький бренд гігієнічних продуктів на лідера культурної думки і розбив табу навколо жіночого тіла.