Искин vs. дошкольники, или Почему воспитателя не заменить роботом

Сингапурское Агентство по раннему развитию детей продолжает свою кампанию, призванную подчеркнуть, как важны люди-воспитатели в эпоху искусственного интеллекта. Поэтому к Дню учителя, который в Сингапуре отмечают 6 сентября, было выпущено видео, показывающее, как робот пытается воспитывать дошкольников.

Оно демонстрирует многие недочеты коммуникации с искином. Например, когда ребенок спрашивает, где можно найти черепах, робот называет ближайшие зоомагазины. А также рестораны, ведь там их тоже можно найти. В супе.

Агентство надеется таким образом показать, что человеческая эмпатия уникальна. А воспитателя машиной не заменишь. И хотя технологии полезны для рабочего процесса и организационных задач, но социальные навыки и эмоциональный интеллект развить в детях сможет лишь человек.

Кампания в поддержку учителей для дошкольников началась в 2018 году. Она охватывает поиск воспитателей, признание их заслуг и меры для удержания персонала.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Музей Голодомору розпочав роботу над чотирма масштабними проєктами за підтримки УКФ

Експедиція разом із Ukrainer, доступний сайт, освітня програма для незрячих та додаток, який розповідає історію Києва під час Голодомору: Музей ...

Реклама для тих, хто її собі дозволити не може: телеканал підтримує дрібних підприємців

Channel 4, популярний британський телеканал, підтримує дрібних підприємців, передавши ряду малих компаній слоти у прайм-тайм.

iPhone та хокейна стрічка: новий ролик Apple присвячено спорту

iPhone та хокейна стрічка опинилися прикріпленими на багатьох незвичних поверхнях: ключка, льодовий комбайн і навіть підошва ковзанів.

BT & Emma Hewitt directed by Histibe 004-1

Український режисер реалізував зйомки музичного кліпу в трьох країнах під час карантину

Зйомки музичних кліпів під час карантину наповнили музикантів новими викликами, яких ніхто не очікував. Але це змусило їх мислити більш ...

Шість кампаній, які покликані допомогти боротися із залежністю від телефону

Пропонуємо вашій увазі шість креативних кампаній, які допоможуть боротися із залежністю від телефону та й взагалі відпочити від витріщання в екран.

Бразильська студія зняла анімаційний кліп про випалювання лісів Амазонії

Бразильська анімаційна студія Zombie створила для американського музиканта Moby кліп про випалювання лісів у її рідній країні.