iPhone та хокейна стрічка: новий ролик Apple присвячено спорту

Жодного зуба не було вибито і жодного гаджета не було розтрощено під час зйомок цієї реклами. Ну, мабуть… Нещодавно компанія Apple опублікувала новий ролик, приурочений до початку хокейного сезону. Для цього відео гравці клубу «Вегас Голден Найтс» Марк-Андре Флері та Марк Стоун відзняли унікальний футаж на льоду за допомогою iPhone 11 Pro. Але замість того, щоб скористатися триногою для фіксації смартфону, гравці взяли липку хокейну стрічку, яку зазвичай намотують на ключки. Таким чином iPhone та хокейна стрічка опинилися прикріпленими на багатьох незвичних поверхнях.

Цей відеоролик від TBWA\Media Arts Lab поповнив собою серію «Shot on iPhone». Особлива увага в ньому приділяється ультраширокій зйомці та уповільненому руху. Втім, «Хокейна стрічка» демонструє не лише функції iPhone 11 Pro, але й те, яким чином можна знімати відео у доволі цікавих, хоча й ризикованих ракурсах.

Ракурс «під ногами»

За допомогою липкої стрічки iPhone вдалося приклеїти до огорожі льодової арени, до штанги воріт, на кінець хокейної ключки та на льодовий комбайн, що полірує лід. iPhone та хокейна стрічка опинилися навіть на ковзанах. В одному варіанті iPhone було прикріплено збоку, а в іншому взагалі прямо під ногами, щоб засняти політ над льодом у стрибку та товариша по команді, який у формі воротаря демонструє справжню акробатику.

Втім, дрібним текстом відео повідомляє, що для створення цього ролика було використане додаткове обладнання, хоча й не уточнюється, що саме окрім липкої стрічки до нього входить.

Самі хокеїсти розповіли, що Apple практично все керування знімальним процесом довірила самим спортсменам. Їм просто видали обладнання та сказали бути собою, повеселитися, подуркувати тощо. Так вони й вчинили. (І скористалися можливістю вперше в житті сісти за кермо льодового комбайну.)

Джерело

Серед попередніх відео, що демонстрували можливості iPhone 11 Pro, варто згадати епічну битву сніжками, перевірку корпусу на міцність за допомогою броколі та весільного торту, а також цілу ніч, проведену в музеї Ермітаж у режимі безперервної зйомки.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Raketa заохочує «Шукати свого в притулках». І подає приклад

Кур’єрська служба Raketa приєдналася до проєкту «Шукай свого в притулках». До Всесвітнього дня домашніх тварин компанія нагадує про можливість знайти ...

В Україні відкрили перший онлайн-ресторан пам’яті жертв Голодомору

Напередодні дня пам’яті жертв Голодомору українська молодь створила онлайн-ресторан «Непораховані з 1932» («Uncounted since 1932»). Студенти Української академії лідерства приготували ...

Гостра тема святкового сезону 2020: п’ять кампаній до Дня усунення насильства проти жінок

Іноді необхідність лишатися вдома обертається суцільним жахом. Саме цю тему й піднімає ряд кампаній до Дня усунення насильства проти жінок.

Nebo ideas agency и магия кофе «Чорна Карта»

Nebo ideas agency выпустило новый магический ролик для бренда «Чорна Карта». В нем креативщики решили показать историю одного дворика итальянского ...

Сміття та футболки на все життя: що продавали британські екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020

Ці три екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020 скористалися нагодою привернути увагу до пластикового забруднення, вуглецевих викидів та вимирання диких тварин.

https://creativity.ua/wp-content/uploads/2020/11/Hotspot-Commercial-Just-Dont-2-scaled.jpgDon’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Don’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Arriba! створила ролик школи англійської мови Hotspot School of English, в якому відкрито заявила, в яких випадках не варто йти ...