iPhone та хокейна стрічка: новий ролик Apple присвячено спорту

Жодного зуба не було вибито і жодного гаджета не було розтрощено під час зйомок цієї реклами. Ну, мабуть… Нещодавно компанія Apple опублікувала новий ролик, приурочений до початку хокейного сезону. Для цього відео гравці клубу «Вегас Голден Найтс» Марк-Андре Флері та Марк Стоун відзняли унікальний футаж на льоду за допомогою iPhone 11 Pro. Але замість того, щоб скористатися триногою для фіксації смартфону, гравці взяли липку хокейну стрічку, яку зазвичай намотують на ключки. Таким чином iPhone та хокейна стрічка опинилися прикріпленими на багатьох незвичних поверхнях.

Цей відеоролик від TBWA\Media Arts Lab поповнив собою серію «Shot on iPhone». Особлива увага в ньому приділяється ультраширокій зйомці та уповільненому руху. Втім, «Хокейна стрічка» демонструє не лише функції iPhone 11 Pro, але й те, яким чином можна знімати відео у доволі цікавих, хоча й ризикованих ракурсах.

Ракурс «під ногами»

За допомогою липкої стрічки iPhone вдалося приклеїти до огорожі льодової арени, до штанги воріт, на кінець хокейної ключки та на льодовий комбайн, що полірує лід. iPhone та хокейна стрічка опинилися навіть на ковзанах. В одному варіанті iPhone було прикріплено збоку, а в іншому взагалі прямо під ногами, щоб засняти політ над льодом у стрибку та товариша по команді, який у формі воротаря демонструє справжню акробатику.

36970 69166 apple shot on iphone hockey tape xl 1 - iPhone та хокейна стрічка: новий ролик Apple присвячено спорту

Втім, дрібним текстом відео повідомляє, що для створення цього ролика було використане додаткове обладнання, хоча й не уточнюється, що саме окрім липкої стрічки до нього входить.

Самі хокеїсти розповіли, що Apple практично все керування знімальним процесом довірила самим спортсменам. Їм просто видали обладнання та сказали бути собою, повеселитися, подуркувати тощо. Так вони й вчинили. (І скористалися можливістю вперше в житті сісти за кермо льодового комбайну.)

Джерело

Серед попередніх відео, що демонстрували можливості iPhone 11 Pro, варто згадати епічну битву сніжками, перевірку корпусу на міцність за допомогою броколі та весільного торту, а також цілу ніч, проведену в музеї Ермітаж у режимі безперервної зйомки.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

AB InBev Efes Україна та Carlsberg Ukraine створили кампанію до Всесвітнього дня відповідального споживання пива

Аліна Паш, креативники MAKE SENSE та українські пивні гіганти закликають підлітків бути на стилі, а дорослих: «не продавати, не наливати ...

+H22733-FW20_CleanClassics_FD_Stan_Smith-f_FU9609_shot17_MR_029_2048x2048px-657402

Clean Classics: Adidas Originals перевидає знакові силуети з метою зменшення пластикових відходів

adidas Originals перевидає свої культові силуети в рамках вирішення глобальної проблеми нашого покоління — пластикових відходів — і представляє спеціальну ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.

«Мапа реновації»: у Києві створили онлайн-мапу із занедбаними пам’ятками архітектури й історії

У Києві створили онлайн-мапу із занедбаними будівлями «Мапа реновації». Зараз на мапі можна побачити розташування занедбаних пам’яток архітектури й історії лише Шевченківського району Києва. ...