Головне питання — «чому?». Google створив мініфільм за підсумками запитів 2020 року

Google випустив традиційний мініфільм за підсумками 2020 року. Фільм засновано на рейтингу запитів до пошукової системи.

За три хвилини можна дізнатися, що більш за все турбувало людство протягом 2020 року в мережі та поза нею. Хоча, можна здогадатися і так. Пандемія COVID-19 наклала свій відбиток буквально на всі сфери життя.

Не дивно, що Google був просто закиданий запитами щодо COVID-19. А головним запитанням стало те, яке завжди першим виникає в складних ситуаціях — «чому»? І хоча «чому» не завжди безпосередньо стосувалося пандемії, більшість «чому» так чи інакше була пов’язана з її наслідками — новими умовами життя, новими форматами взаємовідносин та комунікації, новим світосприйняттям.

Переконайтеся самі — новий мініфільм-підсумок від Google:

Джерело


Читайте також:

Традиційно в кінці року Google представляє топ-запити українських користувачів. Проаналізувавши безліч пошукових запитів, команда Google в Україні дізналася, які з них стали найбільш швидко зростаючими за рік, що найчастіше шукали українці і які питання задавали Google в 2020 році.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.