Головне питання — «чому?». Google створив мініфільм за підсумками запитів 2020 року

Google випустив традиційний мініфільм за підсумками 2020 року. Фільм засновано на рейтингу запитів до пошукової системи.

За три хвилини можна дізнатися, що більш за все турбувало людство протягом 2020 року в мережі та поза нею. Хоча, можна здогадатися і так. Пандемія COVID-19 наклала свій відбиток буквально на всі сфери життя.

Не дивно, що Google був просто закиданий запитами щодо COVID-19. А головним запитанням стало те, яке завжди першим виникає в складних ситуаціях — «чому»? І хоча «чому» не завжди безпосередньо стосувалося пандемії, більшість «чому» так чи інакше була пов’язана з її наслідками — новими умовами життя, новими форматами взаємовідносин та комунікації, новим світосприйняттям.

Переконайтеся самі — новий мініфільм-підсумок від Google:

Джерело


Читайте також:

Традиційно в кінці року Google представляє топ-запити українських користувачів. Проаналізувавши безліч пошукових запитів, команда Google в Україні дізналася, які з них стали найбільш швидко зростаючими за рік, що найчастіше шукали українці і які питання задавали Google в 2020 році.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

MEGOGO LIVE покаже соціальний проєкт «Країна сонячних зайчиків»

MEGOGO LIVE покаже соціальний проєкт «Країна сонячних зайчиків»

У вівторок, 19 січня, на молодіжному каналі MEGOGO LIVE відбудеться показ першої частини соціального проєкту «Країна сонячних зайчиків», над виробництвом ...

39083-Ahn_Sang-soo-books

Корейська типографіка, або Що сучасний дизайнер може почерпнути з азійського креативу

Часто ми орієнтуємося на західні бенчмарки у дизайні (і не тільки), забуваючи про багатий досвід у цій сфері Сходу, відомого ...

Курка чи яйце? Мережа Systeme U подорожує назад у часі, щоб з’ясувати, що ж було раніше

В своїй новій рекламній кампанії французька мережа супермаркетів Systeme U вирішила з гумором розглянути питання «курка чи яйце?»

Яким буде автомобіль, випущений Apple?

Спроби уявити автомобіль Apple зазвичай беруть до уваги лише схильність Apple до новаторства, але дуже рідко відтворюють дизайнерський дух компанії.

Прем’єра «Нової симфонії Донбасу» в Берліні

22 січня о 21:00 (по Києву) у берлінському театрі P.A.N.D.A. відбудеться прем’єра музичного альбому «Нова симфонія Донбасу», створеного підлітками з ...

Creative Digest CIAU. Випуск #022

Чао, креатори! На зв’язку Creative Digest! Вітаємо всіх з Новим роком! Сподіваємось, ви добре відпочили за зимові свята та надихнулися ...