ФК «Шахтар» і світовий експерт в області збалансованого харчування компанія Herbalife Nutrition оголошують про продовження співпраці. Як і раніше, Herbalife Nutrition виступатиме в якості Офіційного Партнера з харчування ФК «Шахтар».

 Herbalife Nutrition успішно співпрацює з ФК «Шахтар» з 2012 року. За цей час фахівці в галузі спортивної медицини та експерти компанії спільно з лікарями команди брали участь в інтеграції продуктів для збалансованого харчування Herbalife Nutrition в раціон футболістів – для досягнення ними чудових спортивних результатів і підтримки ідеальної фізичної форми.

«Для нас партнерство з ФК «Шахтар» – це набагато більше, ніж просто виконання умов, прописаних в контракті. За довгі роки роботи з клубом у нас склалися по-справжньому близькі, дружні стосунки. І ця співпраця допомагає нам просувати головні цінності Herbalife Nutrition – активний і здоровий спосіб життя та збалансоване харчування. Для нас важливо, щоб всі команди і атлети, з якими компанія взаємодіє в усьому світі, поділяли ці переконання і разом з Herbalife Nutrition досягали ще кращих результатів», – говорить Тетяна Серебряник, директор Herbalife Nutrition Україна.

За словами головного тренера ФК «Шахтар» Луїша Каштру: «Завдання «Шахтаря» – перемагати в кожному матчі та ставати чемпіоном не лише в Україні, а й досягати висот у Єврокубках. Впевнений, що партнерство зі світовим експертом в області збалансованого харчування, компанією Herbalife Nutrition, допоможе нам наблизитися до здійснення поставлених цілей».

Артур Глущенко, начальник медичної служби ФК «Шахтар», підкреслив, що продукти Herbalife Nutrition відповідають найвищим вимогам, які пред’являються до харчування спортсменів, а також мають всю супровідну документацію, в тому числі й антидопінгові сертифікати:

«За роки партнерства продукти компанії Herbalife Nutrition зарекомендували себе з кращої сторони. Збалансоване спортивне харчування дозволяє підтримувати фізичну форму футболістів в оптимальному стані, а якість продуктів Herbalife Nutrition, в тому числі їх відповідність антидопінговим правилам, за 7 років жодного разу не викликала нарікань. Радий продовженню договору».

 Зазначимо, що гравці клубу вживають продукти Herbalife Nutrition за згодою і під контролем Луїша Каштру і Артура Глущенко. Але у кожного футболіста є свої уподобання.

«Коктейль “Відновлення сили” – один з кращих продуктів спортивної лінійки Herbalife24. Він відмінно сприяє прискореному відновленню м’язів після навантажень. Мені подобається шоколадний смак. П’ю його після тренувань та ігор, відчуваю себе чудово», – розповів Тарас Степаненко, півзахисник ФК «Шахтар».

Згідно з умовами нової угоди, компанія продовжує забезпечувати футбольний клуб функціональним харчуванням в основних товарних категоріях (спортивне харчування, спеціалізовані харчові продукти для спортсменів, біологічно активні добавки та ін.) на умовах ексклюзиву. Зберігається також можливість реалізації рекламних активностей: наявність банерів на домашньому стадіоні команди «Металіст» (Харків) під час футбольних матчів, розміщення логотипу Herbalife Nutrition на офіційному сайті футбольного клубу і всієї поліграфічної продукції, а також реклама на зовнішніх носіях. Компанія Herbalife Nutrition отримує права на проведення промо-кампаній на території домашнього стадіону футбольного клубу, використання зображень гравців основного складу команди, проведення фото- та відеозйомок футболістів і лікаря команди, участь деяких гравців у внутрішніх заходах компанії. Сума контракту не розголошується.

Спонсорство футбольних команд є частиною глобальної соціальної програми Herbalife Nutrition, спрямованої на просування здорового і активного способу життя. В усьому світі більше 190 спортсменів і команд використовують продукцію Herbalife Nutrition. Серед них – світова футбольна зірка Кріштіану Роналду, який є п’ятикратним переможцем премії «Золотий м’яч» і чотириразовим володарем «Золотої бутси», володарем кубка Чемпіонату Європи і чотириразовим переможцем Ліги чемпіонів УЄФА.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

MGID

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...

NESCAFE_3in1_XXL_Informer_040220b

Розмір стіка має значення. Запуск Nescafé 3в1 у новому XL-форматі

Чим більший стік, тим більше позитивних вражень. І кожний рекламний матеріал став відображенням цього твердження у новій кампанії Publicis Ukraine ...

Комунікація в часи пандемії: як не справити враження опортуніста

З точки зору піару далеко не кожен підхід до комунікації у часи кризи буде правильним. А неправильний підхід може надовго підірвати репутацію бренда.

Havas PR Київ анонсує перезапуск: новий топ-менеджмент, концепція та стратегія

Агентство Havas PR Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, анонсує перезапуск команди. Даниїл Ваховський став керуючим партнером ...

Когда браузер становится боссом

В cookie-free рекламном ландшафте будущего браузеры и операционные системы встанут на страже цифрового маркетинга в качестве «привратников». И новый расклад ...

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.