ФК «Шахтар» і світовий експерт в області збалансованого харчування компанія Herbalife Nutrition оголошують про продовження співпраці. Як і раніше, Herbalife Nutrition виступатиме в якості Офіційного Партнера з харчування ФК «Шахтар».

 Herbalife Nutrition успішно співпрацює з ФК «Шахтар» з 2012 року. За цей час фахівці в галузі спортивної медицини та експерти компанії спільно з лікарями команди брали участь в інтеграції продуктів для збалансованого харчування Herbalife Nutrition в раціон футболістів – для досягнення ними чудових спортивних результатів і підтримки ідеальної фізичної форми.

«Для нас партнерство з ФК «Шахтар» – це набагато більше, ніж просто виконання умов, прописаних в контракті. За довгі роки роботи з клубом у нас склалися по-справжньому близькі, дружні стосунки. І ця співпраця допомагає нам просувати головні цінності Herbalife Nutrition – активний і здоровий спосіб життя та збалансоване харчування. Для нас важливо, щоб всі команди і атлети, з якими компанія взаємодіє в усьому світі, поділяли ці переконання і разом з Herbalife Nutrition досягали ще кращих результатів», – говорить Тетяна Серебряник, директор Herbalife Nutrition Україна.

За словами головного тренера ФК «Шахтар» Луїша Каштру: «Завдання «Шахтаря» – перемагати в кожному матчі та ставати чемпіоном не лише в Україні, а й досягати висот у Єврокубках. Впевнений, що партнерство зі світовим експертом в області збалансованого харчування, компанією Herbalife Nutrition, допоможе нам наблизитися до здійснення поставлених цілей».

Артур Глущенко, начальник медичної служби ФК «Шахтар», підкреслив, що продукти Herbalife Nutrition відповідають найвищим вимогам, які пред’являються до харчування спортсменів, а також мають всю супровідну документацію, в тому числі й антидопінгові сертифікати:

«За роки партнерства продукти компанії Herbalife Nutrition зарекомендували себе з кращої сторони. Збалансоване спортивне харчування дозволяє підтримувати фізичну форму футболістів в оптимальному стані, а якість продуктів Herbalife Nutrition, в тому числі їх відповідність антидопінговим правилам, за 7 років жодного разу не викликала нарікань. Радий продовженню договору».

 Зазначимо, що гравці клубу вживають продукти Herbalife Nutrition за згодою і під контролем Луїша Каштру і Артура Глущенко. Але у кожного футболіста є свої уподобання.

«Коктейль “Відновлення сили” – один з кращих продуктів спортивної лінійки Herbalife24. Він відмінно сприяє прискореному відновленню м’язів після навантажень. Мені подобається шоколадний смак. П’ю його після тренувань та ігор, відчуваю себе чудово», – розповів Тарас Степаненко, півзахисник ФК «Шахтар».

Згідно з умовами нової угоди, компанія продовжує забезпечувати футбольний клуб функціональним харчуванням в основних товарних категоріях (спортивне харчування, спеціалізовані харчові продукти для спортсменів, біологічно активні добавки та ін.) на умовах ексклюзиву. Зберігається також можливість реалізації рекламних активностей: наявність банерів на домашньому стадіоні команди «Металіст» (Харків) під час футбольних матчів, розміщення логотипу Herbalife Nutrition на офіційному сайті футбольного клубу і всієї поліграфічної продукції, а також реклама на зовнішніх носіях. Компанія Herbalife Nutrition отримує права на проведення промо-кампаній на території домашнього стадіону футбольного клубу, використання зображень гравців основного складу команди, проведення фото- та відеозйомок футболістів і лікаря команди, участь деяких гравців у внутрішніх заходах компанії. Сума контракту не розголошується.

Спонсорство футбольних команд є частиною глобальної соціальної програми Herbalife Nutrition, спрямованої на просування здорового і активного способу життя. В усьому світі більше 190 спортсменів і команд використовують продукцію Herbalife Nutrition. Серед них – світова футбольна зірка Кріштіану Роналду, який є п’ятикратним переможцем премії «Золотий м’яч» і чотириразовим володарем «Золотої бутси», володарем кубка Чемпіонату Європи і чотириразовим переможцем Ліги чемпіонів УЄФА.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Маркетинг как бизнес-цикл: как действовать во время рецессии

Маркетинг как бизнес-цикл: как действовать во время рецессии

Вероника Лавска, Партнер Lavska Story PR Agency, об антикризисных коммуникациях: на что опереться во время надвигающегося кризиса и что кардинально ...

Новые потребители пост-карантинной экономики. Что нужно знать о поколении Z? (Инфографика)

Сегодня каждый третий человек на планете рожден после 2000 года. Именно они будут диктовать условия в ближайшую новую эпоху – ...

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

Людяність та співчуття, або Якими бренди повинні стати у новій нормальності

У цей період глобальної тривоги та невизначеності відома британська рекламістка Кейт Смітер стверджує, що співпереживання та людяність сьогодні є життєво ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.