Happy Birthday Levi! (ВИДЕО)

Благодаря Ливаю Страуссу сегодня мир не мыслит своего существования без джинсов. Узкие, широкие, с высокой талией или низкой – все они вышли из “ливайсов”.

А начиналась история джинсов на борту корабля, когда Ливай сшил первые штаны из парусины, которые были по достоинству оценены за свою прочность и неизнашиваемость. Особую популярность “ливайсы” снискали у моряков, золотоискателей и шахтеров. Впоследствии Страусс, основав компанию Levi Strauss & Co., перешел на более мягкую ткань под названием “Serge de Nime” (“саржа из Нима”), которую выписывал из Франции. В народе ее прозвали просто “деним”. Свою продукцию Ливай окрашивал в синий и голубой цвета с помощью индиго, что делало их популярными среди всех слоев населения США.

Сегодня компания продолжает свое развитие, сделав ставку на сексуальность и эпатаж и позиционируя себя как “джинсы для всех”.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Українське агентство banda відкриває офіс у Каліфорнії

Каліфорнійський офіс banda очолить Ярослав Сердюк, співзасновник та директор зі стратегії агентства. Ярослав вже повністю переїхав до Каліфорнії та відповідатиме ...

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».

banda розробила новий брендинг Seadora. Fish-booking online

Seadora — це рибна крамничка. Але онлайн. Її унікальність в тому, що рибку тут доставляють з різних країн вже за ...

Isobar Ukraine запускає послугу з розробки банерів з 3D і AR технологіями

Діджитал-агентство Isobar Ukraine протестувало нову послугу. Вона включає розробку банерів з 3D елементами під розміщення в Display & Video 360, ...

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.

Американські стоматологи зняли серію сатиричних відео про самолікування

Як показує ця серія сатиричних відео про самолікування від Американської асоціації ортодонтів, сам собі лікар – не те саме, що сам собі перукар.