Гипперреализм в стакане (ВИДЕО)

Художник создает иллюзию купания животных в воде. Он заливает в емкость эпоксидную смолу, нанося на каждый слой изображение акриловыми красками. Чередуя смолу и слои акриловой прорисовки, он создает ощущение объема и глубины объекта. Процесс создания одной работы очень трудоёмкий и длительный, соответственно приобрести объёмную инсталляцию от мастера по карману не каждому. Но, невзирая на это, спрос на его арт-объекты стабилен, и Кен продолжает создавать свои гипперреалистиченые творения. При этом смело эксперементируя с цветами, тенями и посудинами. Потому его работы можно увидеть как в тарелках, так и в жестяных банках.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.

Біг, плавання та секс у новій кампанії від Fedoriv Agency для «Моршинської»

Сімнадцять відеороликів, об’єднаних слоганом «Природа твого тіла», 35 годин зйомок на десяти локаціях, команда з понад 100 людей, швейцарський режисер, ...

Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Закриті кордони — не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими ...

Намбер ван по домашнім гаджетам: banda запустила нову літню кампанію Comfy

Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж ...

Бренд Starburst створив вертикальне відео з силою тяжіння під кутом 90 градусів

Бренд, відомий своїми цукерками-кубиками, вирішив створити довгі цукерки Starburst Swirlers, відзначивши це кумедним роликом у вертикальному форматі.

Режисер Раян Джонсон зняв рекламу для гри Pokémon Go

Для любителів мобільних ігор приємним сюрпризом стало те, що нову рекламу для гри Pokémon Go зняв Раян Джонсон, який і сам є її шанувальником.