Гипперреализм в стакане (ВИДЕО)

Художник создает иллюзию купания животных в воде. Он заливает в емкость эпоксидную смолу, нанося на каждый слой изображение акриловыми красками. Чередуя смолу и слои акриловой прорисовки, он создает ощущение объема и глубины объекта. Процесс создания одной работы очень трудоёмкий и длительный, соответственно приобрести объёмную инсталляцию от мастера по карману не каждому. Но, невзирая на это, спрос на его арт-объекты стабилен, и Кен продолжает создавать свои гипперреалистиченые творения. При этом смело эксперементируя с цветами, тенями и посудинами. Потому его работы можно увидеть как в тарелках, так и в жестяных банках.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.